Субкомпакт Honda N-VAN здивував дверними прорізами

Субкомпакт Honda N-VAN удивил дверными проёмами

Мініатюрний вен надійшов у продаж в Японії 13 липня. Крім звичайних приватників, як розраховує компанія, новачок повинен зацікавити комерційний сектор.

У рядку кей-карів Хонди з індексом N (N-ONE, N-WGN і N-BOX) поповнення: субкомпакт N-VAN. Цей багатофункціональний «кубик» створений на переробленому шасі «ен-боксу» і виділяється схемою відкриття дверей. Передні стулки — звичайні, задні зсувні, і при цьому відсутня центральна стійка — вперше в класі кей-карів.

Субкомпакт Honda N-VAN удивил дверными проёмами

Простота посадки чи навантаження/розвантаження — один з основних переваг «ен-вена» перед суперниками по сегменту. Трансформація салону теж продумана відмінно: всі крісла можна скласти врівень з підлогою.

Модель пропонує кілька варіантів зовнішнього оформлення (базовий, +Style Fun, +Style Cool), різні рівні оснащення, два мотора (660 «кубиків» в атмосферному і наддувном вигляді), дві коробки передач (шестиступінчаста «механіка» або варіатор) і два приводу (передній або повний): всього виходить більше двох десятків базових версій, і це не рахуючи опцій і аксесуарів.

Субкомпакт Honda N-VAN удивил дверными проёмами

Хондівці розраховували нову модель для далеких поїздок або для довгого робочого дня, тому особливу увагу приділили комфорту водія. Зокрема, нове крісло підтримує хребет в оптимальному положенні, мінімізуючи втому.

Комплекс безпеки Honda Sensing входить за замовчуванням усі комплектації «ен-вена», однак на версіях з «атмосферником» можна заощадити і відмовитися від нього. У цей пакет включені системи запобігання фронтальних зіткнень і відходу з дороги, асистент утримання в смузі, розпізнавання дорожніх знаків, помічник ухилення від вибігають на дорогу пішоходів, адаптивний круїз-контроль і автоматичне перемикання світла фар.

Субкомпакт Honda N-VAN удивил дверными проёмами

Різні ємності і сховища, гачки й еластичні стрічки в декількох місцях, висувні столики і переставляються полиці, самі крісла, превращаемые в столики, система кріплення вантажу в багажнику — все це додає практичності «ен-вену».

Субкомпакт Honda N-VAN удивил дверными проёмами

Пересувна майстерня, магазин, манікюрний салон, база музичної групи, автомобіль для активного відпочинку і туризму — таким різноманітним бачиться застосування моделі N-VAN розробникам.

Двигуни «ен-вена» розвивають 53 л. с. і 64 Н•м або 64 л. с. і 104 Н•м в залежності від версії («атмо» або «турбо»). Витрата палива нового субкомпакту в японському тестовому циклі JC08 коливається від 4,2 до 5,68 л/100 км. Інженери попрацювали і над шасі, щоб поліпшити стійкість і плавність ходу. Всередині автори моделі подумали навіть про таку дрібницю, як розташування швів на кріслах, щоб при інтенсивній експлуатації оббивка менше зношуються. Діапазон цін на Хонду N-VAN становить від 1 267 920 ієн з податками (701 000 рублів за нинішнім курсом) до 1 799 280 ієн (995 000 рублів).