Спортивний електрокар MG з’явиться до 2020 року

Спортивный электрокар MG появится до 2020 года

Деяким натяком на серійну модель може послужити торішній концепт MG E-Motion на батареях, але тільки він був чотиримісним.

Глава по дизайну британської фірми MG Шао Цзіньфен в бесіді з австралійськими ЗМІ підтвердив роботу компанії над електричної моделлю. Він пояснив, що поступово, крок за кроком, хоче повернути марку до витоків, нагадати публіці про MG як про виробника спорткарів. За словами Шао, мова йде про двомісній машині на «абсолютно нової спортивної платформі». За розмірами цей новачок зіставимо з Маздою MX-5 і з’явиться до 2020 року.

Спортивный электрокар MG появится до 2020 года

Тема електрокарів для марки не нова. Можна пригадати хоча б концепт Dynamo 2014 року, по суті перелицьований Roewe E50. Крихітний (довжиною 3,57 м) хетч був оснащений 70-сильним електродвигуном і міг пройти 80 км на одній зарядці.

Бренд MG, вже десяток років належить китайському автогігантові SAIC, нині може порадувати покупців хэтчбеками, седанами і кросоверами. Причому в асортименті є і гібридні моделі. Начебто тут все як любить ринок. Але чогось не вистачає. Адже славу марці колись принесли легкі спортивні моделі, родстери. Про відродження випуску чогось подібного менеджери фірми говорили не раз, та безрезультатно. Тепер, схоже, марка все ж знайде спорткар.