Специ Porsche підтвердили характеристики електрокара Taycan

Спецы Porsche подтвердили характеристики электрокара Taycan

Блок літій-іонних акумуляторів, що складається з 400 осередків, дозволить проїжджати до 500 км на одній зарядці. Завдяки 800-вольтової системі наповнити енергією батарею на 80% (400 км шляху) можна буде за 15 хвилин. А щоб запас ходу зріс на 100 км, знадобиться чотири хвилини.

Компанія Porsche пов’язує своє майбутнє з електрокарами. До 2022 року німці інвестують у розробку подібної техніки шість мільярдів євро. Адже вже до 2018 року, за статистикою фахівців з Цуффенхаузена, у світі зареєстровано близько 3,2 млн електромобілів і підзаряджаються гібридів, що на 55% більше, ніж роком раніше. І якщо динаміка зростання збережеться, то до 2025 року цей показник збільшиться до 25 млн електрифікованих машин. До того моменту під брендом Porsche покупцям пропонуватимуть кілька машин на батарейках. А почнеться все з моделі Taycan, яка встане на конвеєр і надійде в продаж в 2019 році. Цінник очікується на рівні хетчбека Panamera.

Спецы Porsche подтвердили характеристики электрокара Taycan

За планом Porsche, щорічно Taycan і його похідні (як всюдихідний варіант на фото) повинні розходитися тиражем 20 тисяч штук. Стартова ціна, за інформацією німецької преси, складе не менше 100 тисяч євро. Для порівняння, Jaguar i-Pace коштує в Німеччині 77 850.

А поки Taycan існує тільки у вигляді прототипу. Їх кількість обчислюється тризначним числом, але конкретних цифр німці не називають. Кажуть лише, що зібрані передсерійні машини руками сорока фахівців, а 21 закамуфльований примірник відправили на дорожні тести в західну частину Південної Африки. Там більше 60 водіїв-випробувачів вже наїздили 40 000 км. До початку продажів загальний тестовий пробіг прототипів повинен становити мільйони кілометрів. Також творці Тайкана підтвердили основні характеристики моделі. Це буде повнопривідний електромобіль з двома моторами потужністю понад 600 сил. Прискорюватися до сотні він зможе менш ніж за 3,5 с, а з місця до 200 км/год ― за 12 с.