Середньомоторний Aston Martin поверне в дію ім’я Vanquish

Среднемоторный Aston Martin вернёт в строй имя Vanquish

Трековий гіперкар Valkyrie AMR Pro в серійному вигляді ще не був показаний, лише як концепт. Новий Vanquish буде простіше і набагато дешевше, але і в ньому стане в нагоді досвід роботи над Валькирией (технологія вуглепластика, аеродинаміка).

В історії топових купе марки Aston Martin шильдики DBS і Vanquish змінювали один одного кілька разів. Остання така рокіровка сталася минулого місяця, коли в якості спадкоємця дводверки Vanquish останнього покоління був представлений суперкар DBS Superleggera. Проте шеф-дизайнер Астона Марек Райхман в бесіді з кореспондентом Motoring заявив, що Vanquish — надто цінне для бренду назва моделі, щоб його забути. І навіть натякнув, яка машина отримає такий шильдик знову.

Среднемоторный Aston Martin вернёт в строй имя Vanquish

Сімейство Vanquish другого покоління (2012-2018 рр..) розрослося до пари десятків версій і особливих видань як від самої компанії, так і партнерів зразок Zagato. А тут показана одна з останніх модифікацій — Q by Aston Martin Vanquish S «Red Arrows Edition».

Послідовна зміна імен Vanquish і DBS закінчиться. Звільнене позначення отрядят принципово іншому купе. Райхман підтвердив роботу над среднемоторным суперкаром, який повинен конкурувати з такими моделями, як Ferrari 488 GTB, McLaren 720S і Lamborghini Huracan. А далі Марек заявив: «Не сказавши прямо «так, мені це представляється правдоподібним рішенням для такого красивого імені, як Vanquish». Бос не наполягав на призначенні відомого імені, але підтвердив, що на одній з нових машин, підготовлюваних Астоном на найближчі роки, назва Vanquish повернеться.

Среднемоторный Aston Martin вернёт в строй имя Vanquish

Нагадаємо, що в портфелі компанії Aston Martin ще багато заготовлених проектів, від купе Vantage S (на знімку тестовий прототип) до кросовера Varekai.

Технічних деталей про майбутнє среднемоторной Астоне відомо вже немало. Швидше за все, він буде побудований навколо вуглепластикового монококи. За спинками сидінь інженери розмістять наддувний двигун AMG V8 4.0, причому він отримає якусь гібридну добавку. Райхман не виключив вірогідність імплантації моделі електричного повного приводу (читай — окремого електромотора на передній осі). В серійному вигляді такий суперкар з’явиться в 2020 році, хоча в образі концепту може народитися і раніше. Повнорозмірні макети у фірми вже є.