Седани Suzuki Kizashi відкликані з-за проблем з варіатором

Седаны Suzuki Kizashi отозваны из-за проблем с вариатором

Флагманський седан D-класу пропонувався у нас в 2010-2014 роках з переднім і повним приводом, бензиновим «атмосферником» 2.4 (178 к. с., 230 Н•м), шестиступінчастою «механікою» або варіатором.

Виробничий дефект резистора в схемі варіатора може призвести до утворення тріщини в пайку і підвищення напруги в контурі… Є пояснення простіше: вийшов з ладу модуль управління безступінчатим коробкою загрожує проблемами при розгоні і загальним зниженням швидкості, що підвищує ризик аварії. У Росії під відгук потрапили 11 седанів Suzuki Kizashi, проданих до квітня 2014 року.

Седаны Suzuki Kizashi отозваны из-за проблем с вариатором

Виробництво Kizashi в Японії для глобальних ринків було припинено у 2014 році з-за падіння попиту у кризовий час і догляду марки Suzuki з США. Номінальним наступником вважається Ciaz.

Аналогічні сервісні акції проводяться в США й Австралії, де Kizashi запрошений на ремонт разом з Suzuki SX4. Американські регулятори відкликали 5800 машин, на Зеленому континенті охоплені 411 штук. Рішення скрізь однакове: контролер варіатора потрібно безкоштовно міняти. Перелік VIN-номерів опублікований Росстандартом.