Седан Ford Mondeo отримав поліпшені світло і сенсори

Седан Ford Mondeo получил улучшенные свет и сенсоры

Ціни на всі версії залишилися на колишньому рівні. Зараз стартовий прайс седана — 1 385 000 рублів. У стільки оцінюється початкова комплектація Ambiente з 149-сильним (225 Н•м) «атмосферником» 2.5 і шестиступінчастим «автоматом».

Модель Ford Mondeo пережила невелике технічне оновлення в Росії, повідомляє представництво компанії. Найцікавіше: поліпшена версія динамічних світлодіодних фар Dynamic LED, коригувальних світловий пучок в залежності від швидкості, траєкторії, погодні умови (така оптика є штатною для комплектації Titanium Plus за 1 945 000 рублів). Змінені механізм корекції, лінзи і блок управління підвищили «далекобійність» цих фар в режимі дальнього світла на чверть, що дало додаткові 30 м освітленої зони.

Седан Ford Mondeo получил улучшенные свет и сенсоры

Більш ефективні датчики і новий софт збільшили також дальність дії системи моніторингу «сліпих» зон BLIS до 7,5 м і скоротили число помилкових спрацьовувань менш ніж до 1%.

Крім перерахованого вище, на машині з’явилася система стеження за поперечним трафіком при русі заднім ходом Cross Traffic Alert (наприклад, при виїзді зі стоянки). Вона працює за рахунок сенсорів паркування, у яких була збільшена зона охоплення. Зазначимо, в листопаді подібним же чином, тобто без особливої помпи, Mondeo отримав дистанційний запуск двигуна.