Седан Bentley Mulsanne W. O. Edition прикрасився коленвалом

Седан Bentley Mulsanne W.O. Edition украсился коленвалом

Виконання W. O. Edition буде доступно для будь-якої з трьох версій Мюльсана: V8, Speed, EWB. Чорний окрас Onyx — не вирок, клієнти зможуть вибрати будь-який інший. Але хрому навколо решітки менше не стане. Ретрокар зберігається в штаб-квартирі в Крю і символічно вважається «персональним» для боса.

У 2019 році марки Bentley виповниться 100 років. Зворотний відлік запущений 10 липня. До свята підготовлено спеціальне видання седана Mulsanne — W. O. Edition by Mulliner. В ньому закладені не тільки ініціали батька-засновника Уолтера Оуена Бентлі, але і частинка його персонального автомобіля Bentley 8 Літровий (GK 706), який власник особисто розробив у 1930-м. Оригінальна машина була викуплена компанією в 2006-му і відреставрована. Її колінчастий вал замінили новим, а старому знайшлося незвичайне застосування. Він розрізав на «скибочки», які заховані під склом в підлокітниках сотні ювілейних седанів. Так що кожен з них отримав дещицю справжньої історії Bentley.

Седан Bentley Mulsanne W.O. Edition украсился коленвалом

Інженери Bentley здивувалися, наскільки стародавній колінвал схожий на сучасні за матеріалом і технікою виготовлення. Плоский шматочок артефакту визирає з щілини поруч з підстаканниками подібно компакт-диску. Значення деталі описує табличка. Є пояснювальне відео англійською.

Седан Bentley Mulsanne W.O. Edition украсился коленвалом

Оздоблення інтер’єру нагадує про розкоші 1930-х. Застосовано кілька сортів натурального дерева та шкіри, а також алюміній. Повсюдно зустрічається автограф Уолтера Оуена Бентлі.

Темний горіховий шпон на передній панелі, кермі і дверях, килимки з телячої шкіри під ногами, блискучий алюміній і скляні тумблери перед очима, портрет моделі Bentley 8 Літровий як дерев’яна інкрустація в стилі ар-деко… Колекціонери зможуть оцінити унікальний Mulsanne в кінці серпня на шоу Monterey Car Week у Каліфорнії. Продажу партії зі ста ексклюзивних седанів з неназваним цінами почнуться одночасно з ювілеєм. Не здивуємося, якщо всі машини вже замовлені.