Прототип Cupra e-Racer пройшов перші випробування на треку

Прототип Cupra e-Racer прошёл первые испытания на треке

Розробники повідомили, що акумулятор ємністю 65 кВт•год складається з 6072 елементів. Мовляв, вони являють собою еквівалент 9000 батарей для мобільних телефонів.

Гоночний електрокар Cupra e-Racer дебютував навесні в Женеві з чотирма моторами потужністю 300 кВт (408 к. с.), яка на піку досягає 680 сил. Як тепер з’ясовується, що на момент прем’єри машина була зовсім сирий. Всі основні компоненти (двигуни, батарея, система охолодження, електрика та електроніка) тестувалися окремо. Можливість перевірити їх в зборі з’явилася у бренда Cupra тільки в кінці червня, на хорватському треку неподалік від Загреба.

Прототип несе в собі частинки Гольфу TCR і пятидверки Seat Leon. «З допомогою Купры e-Racer ми хочемо наново винайти автоспорт, вивести гонки на новий рівень і досягти успіху», — заявив віце-президент Сеата Маттіас Раба.

Результати випробувань визнані «дуже оптимістичними». Хетчбек розмінює сотню за 3,2 с, досягає 200 км/год за 8,2. Мотори без проблем розкручуються до 12 000 об/хв, максимальна швидкість перевищує 270 км/ч. Команда зробила позитивні висновки» і зібрала дані для подальшого налаштування систем. Прототип e-Racer готується до участі у нової гоночної серії E TCR (Electric Touring Car Racing). Іспанська машина першою стала відповідати технічному регламенту цих ще не почалися змагань. Старт намічений на 2019 рік.