Пікап Ford F-150 Limited отримав двигун від Раптора

Пикап Ford F-150 Limited получил двигатель от Раптора

Сама компанія визначає новинку як «most powerful light-duty pickup in America» (самий потужний легкий пікап в Америці).

Забіяка Ford F-150 Raptor може привернути увагу багатьох покупців потужний 24-клапанним наддувним мотором 3.5 EcoBoost high-output, але далеко не всім потрібна настільки брутальна модель, побудована за мотивами машин для гонок типу баха. На щастя, розробники це зрозуміли і тепер створили незвичайний мікст: мотор Раптора вони імплантували люкс-версії F-150 Limited 2019 модельного року. Вийшов, за образним висловом Motor1.com, Raptor в смокінгу. Віддача у нього дорівнює 456 к. с., 692 Н•м. У Limited 2018 модельного року з простим V6 3.5 EcoBoost в запасі було 380 к. с., 637 Н•м.

Пикап Ford F-150 Limited получил двигатель от Раптора

Щоб краще було чути нову для Limited «шістку», компанія поставила на пікап змінену вихлопну систему з двома великими патрубками, під які зробила вирізи в бампері.

У стандартне оснащення Limited входять контроль за гальмами причепа і система кругового огляду, що включає рухливі маркери для полегшення стикування причепа і машини, пристрій напівавтоматичного маневрування з причепом Pro Trailer Backup Assist, круїз-контроль з функцією Stop & Go, автоматичне гальмування і стеження за розміткою, паркувальний асистент, аудіосистема B&O PLAY, модуль зв’язку 4G LTE з точкою доступу Wi-Fi на десять пристроїв.

Пикап Ford F-150 Limited получил двигатель от Раптора

Новий Limited — це алькантара Miko на стелі і шкіра на панелі приладів і дверей. Шкіряне оздоблення крісел отримала нову двобарвне забарвлення Camel Back, а перфорація збільшена для кращого повітрообміну. Також в обробці використаний ясен з ручною поліруванням в центрі і ореолом по краях.

Мультиконтурні передні крісла пікапа оснащені вентиляцією, масажем і системою Active Motion (рухливий поперековий підпір, трохи змінює положення при активації масажних камер в подушці). На капоті автомобіля видно напис Limited, решітка радіатора, дверні ручки, окантовка вікон і задній борт отримали сатинированную обробку. Стандартом для цієї комплектації є дистанційний запуск, підігрів керма, моторизовані підніжки і двосекційна панорамний дах, а також поліровані алюмінієві колісні диски на 22 дюйми. У продаж в США пікап 2019 Ford F-150 Limited надійде пізніше в нинішньому році. Ціни компанія ще не оголосила, але 380-сильний попередник коштує $61 360 (3,86 млн рублів).