Підведений хетч Lada Xray Cross схвалений до серії

Приподнятый хэтч Lada Xray Cross одобрен к серии

Під час презентації концепту все увагу було приділено дизайну (відео), а технічні характеристики залишилися за кадром. Згідно ОТТС, у серійного Кросу колія спереду і ззаду розширена з 1492/1532 до 1503/1546 мм. Споряджена маса додала півцентнера (1300 кг).

У 2016 році на Московському автосалоні седани Vesta Cross і Vesta Sport демонструвалися як концепти. Нині вони пішли в серію з мінімальними доробками. А ще тоді на виставці був показаний шоу-кар Lada Xray Cross, і його от-от спіткає та ж доля. В базі Росстандарту з’явилося схвалення типу транспортного засобу (ОТТС) на нестандартний, збільшений в розмірах хетчбек. Його довжина — 4171 мм (+6), ширина — 1810 (+46), висота — 1645 (+75). Дорожній просвіт звичайного Иксрея становить 195 мм Значить, тут він зросте мінімум до 210.

Приподнятый хэтч Lada Xray Cross одобрен к серии

Надбавка у висоті почасти пояснюється рейлінгами на даху, які йдуть за замовчуванням. Концепт хизувався великими колесами, і ось відома розмірність шин: 215/50 R17. Максимум «просто» Иксрея — 205/50 R17. До речі, на шоу ММАС у Кросу були два трапецієподібних вихлопних патрубка.

Приподнятый хэтч Lada Xray Cross одобрен к серии

Яскраву двоколірну оздоблення інтер’єру ми вже досконально вивчили на прикладі універсала Lada Vesta SW Cross, як і шкали приладів з помаранчевої підкладкою. Але шоу-кар Xray Cross пішов далі, адже у нього уквітчані передня панель і центральний тунель.

При показі концепту обговорювалися варіанти реалізації повного приводу, але ОТТС ставить на них жирний ікс. Зате задні барабанні гальма в Кросі поступилися місцем дисковим. Про зміни двигунів схвалення не сказано ні слова, стало бути, Cross отримає стандартний набір агрегатів: «четвірки» 1.6 (106 к. с., 148 Н•м) і 1.8 (122 л. с., 170 Н•м) з п’ятиступінчастою «механікою» і вазівських «роботом». Прем’єра позашляховика явно пройде на тому ж Московському автосалоні 29 серпня, хоча офіційного анонсу поки не було.