Підрозділ Hyundai N побудує власний гало-кар

Подразделение Hyundai N построит собственный гало-кар

Концепт Le Fil Rouge поставив стилістичний напрямок для оспортивленных моделей Hyundai на кілька років вперед. Само собою, він вплине на дизайн флагманської N-машини.

Керівник нового автоспортивного відділу Hyundai Томас Шемера в інтерв’ю виданню Auto Express заявив, що «заряджені» i30 N і Veloster N були «завершенням першої фази створення N-машин». Наступним кроком у розвитку бренду N буде власний гало-кар. «Ми з Альбертом Бирманном зацікавлені в гарячих штучках. У нас є кілька ідей для розробки гало-моделі, і будьте впевнені, ми щось придумаємо».

Подразделение Hyundai N построит собственный гало-кар

Шоу-кар Hyundai RN30 з підйомними дверима в 2016 році не тільки передбачив хот-хетч i30 N, але і показав, як продукти підрозділи можуть виглядати у всій красі.

Шемера зазначив: «Вся ідея полягає в тому, щоб зміцнити марку Hyundai, принести більше емоцій». Ймовірно, таким чином він натякнув, що відділ N не стане відокремлюватися від материнської компанії, як це зробили Cupra і Polestar. Гало-кар з’явиться через два-три роки. У найближчому майбутньому від підопічних Бирманна ми очікуємо кросовери Tucson N і Kona N, фастбек i30 N і розвиток пакета N Line. Кажуть, малолітражка Hyundai i20 теж не залишиться осторонь.