Оновлений Porsche Macan віддав перевагу всьому світу Китай

Обновлённый Porsche Macan предпочёл всему миру Китай

Діоди змінили малюнок фар. Новий бампер відрізняється вертикальними «іклами» і тонкого «губою». Машина повинна здаватися ширше. В кузовну панель додалися чотири кольори (Miami Blue, Mamba Green Metallic, Dolomite Silver Metallic, Crayon), розширено вибір 20 – і 21-дюймових колісних дисків.

Сьогодні в Шанхаї представлений кросовер Porsche Macan, який пережив рестайлінг, але показана там версія буде пропонуватися виключно на китайському ринку. Інші варіанти побачимо до кінця року. Головні нововведення, за визначенням самого виробника, — це світлодіодні фари і «тривимірна» смуга між задніми ліхтарями, спортивний GT-кермо від сімейства Porsche 911, перероблені дефлектори обдування, 11-дюймовий сенсорний дисплей медіацентру PCM і оптимізоване шасі.

Обновлённый Porsche Macan предпочёл всему миру Китай

Світлодіодна стрічка з’єднує ліхтарі, вже є у Кайена і Панамери. Макану дісталася смужка з трьох секцій як частина системи PDLS (Porsche Dynamic Light System Plus) з можливістю адаптивного управління світлом. По ідеї, смуга надає більш спортивний і сучасний вигляд.

Обновлённый Porsche Macan предпочёл всему миру Китай

Щоб звільнити місце для 11-дюймового екрану (був семидюймовий), повітроводи з боків переїхали вниз. Медіасистеми тепер «в базі» йде з навігатором і голосовим управлінням. Опціонально доступні обігрів лобового скла і іонізатор повітря.

Компанія з гордістю повідомляє про більш ніж 350 тисяч Маканов, проданих з 2014 року, причому майже третина (100 000) припала на Китай. Кросовер для Європи, швидше за все, розкриється восени.

При покупці пакету Sport Chrono на кермі з’являється перемикач режимів з кнопкою Sport Response для форсажу. Адаптивний круїз-контроль доповнено системою Traffic Jam Assist, яка в пробках забезпечує автоматичні прискорення, гальмування і навіть допомагає керувати. За мережеві підключення відповідає модуль Connect Plus. Новий додаток Offroad Precision дозволяє записувати і аналізувати позашляхові подвиги. Про нові налаштування підвіски сказано лише, що вони тонкі і підвищують комфорт… Підходящої майданчиком для європейської прем’єри бачиться автошоу у Франкфурті, яке відкриється 20 вересня.

Було — стало

Обновлённый Porsche Macan предпочёл всему миру Китай