Оновлений хетчбек Audi TT показав змінилася зовнішність

Обновлённый хэтчбек Audi TT показал изменившуюся внешность

Імовірно, на жовтневому мотор-шоу в Парижі дебютують тридверні Audi TT і TTS, які можна буде купити в першому кварталі 2019-го. У цьому ж році на ринок вийдуть і відкриті двомісні модифікації, а також «заряджена» TT RS.

Трьохдверка Audi TT ― нішева модель. І це добре помітно по продажах, особливо в Сполучених Штатах: якщо в Європі за 2015-2017 рр .. купили 59 620 машин, то за океаном ― лише 6505. Швидка і запальна машина, але тісна та дорога. І навряд чи в цьому плані зміняться рестайлінгові екземпляри, які німці привезуть на Паризький автосалон в жовтні 2018 року. Зараз підходять до кінця дорожні випробування прототипів, але ми вже можемо оцінити зовнішність серійної модифікації Audi TTS. Її фотографії потрапили в Instagram. За ним видно, що світлодіодна оптика залишилася колишньою, але і без цього змін вистачає.

Обновлённый хэтчбек Audi TT показал изменившуюся внешность

У Росії рестайлінг для Audi TT — що мертвому припарка. За 2017 рік у нас купили всього 134 автомобіля, а виконання TTS і зовсім прибрали з гами. Зараз вітчизняні дилери просять за TT від 2 740 000 рублів, а за TT RS ― 4 962 000. Porsche 718 Cayman GTS трохи дорожче.

Оновлену TTS від дореформеної легко буде впізнати по решітці радіатора. Її контури залишилися такими ж, але замість горизонтальних металізованих планок з’явилася комірчаста структура. Новий тепер і бампер з повітрозабірниками іншої форми і сріблястою вставкою у всю ширину. Не менш просто відрізнити підновлену машину по задньому бамперу, у якого відтепер вертикальні прорізи (швидше за все, бутафорські) під ліхтарями. Плюс по-іншому оформлений дифузор. Салон же, судячи з фотографій, не зміниться. Від добра добра не шукають ― до класної архітектурі, якісними матеріалами обробки і зручності робочого місця причепитися складно.

Обновлённый хэтчбек Audi TT показал изменившуюся внешность

Подейкують, в салоні оптимізованих TT (в колажі праворуч) з’являться нові колірні поєднання обробки і змінене меню віртуальної панелі приладів.

Нинішня лінійка моторів складається з бензинових «турбочетверок» 1.8 TFSI (180 л. с.) і 2.0 TFSI (230 л. с.) і турбодизелі 2.0 TDI (184 л. с.). За інсайдерськими даними, молодший з гами зникне, а його місце займе дефорсований дволітровий агрегат зі 190 силами. Дизельний мотор також додасть у віддачі ― до 190 «коней». Як мінімум стануть чистішими і двигуни модифікацій TTS і TT RS. Перша оснащується 310-сильною «четвіркою» 2.0 TFSI, а друга ― п’ятициліндровим агрегатом 2.5 TFSI з 400 к. с. В залежності від виконання TT, як і раніше, буде комплектуватися переднім або повним приводом, а також шестиступінчастою «механікою» або преселектівним «роботом» з шістьма або сім’ю передачами.