Новий хот-хетч Peugeot 208 GTi буде не тільки бензиновим

Новый хот-хэтч Peugeot 208 GTi будет не только бензиновым

Нинішній Peugeot 208 GTI (на фотографії) оснащується 208-сильним турбомотором 1.6 THP (300 Н•м) і шестиступінчастою «механікою», а розгін до сотні займає 6,5 с. У наступника збережеться двигун 1.6, але його модернізують, після чого віддача складе 220-225 сил.

Автовиробники все частіше відмовляються від участі в міжнародних автосалонах. Паризьке мотор-шоу в жовтні пройде без компаній Ford, Volkswagen, Nissan і концерну FCA. Січневим заходом в Детройті пожертвують Audi, BMW і Mercedes-Benz, а Женевську виставку 2019 року проігнорує той же Ford і Volvo. А ось фірма Peugeot в Швейцарії приїде з важливою місією ― показати світові модель 208 нового покоління. Зараз у Європі це один з найпопулярніших хетчбеків в сегменті B+ (242 589 штук за 2017 рік). І попит, очікується, зросте. Адже крім бензинових і дизельних версій з’являться гібридні і електричні. Виконання EV буде навіть у «зарядженого» хетча Peugeot 208 GTi.

Новый хот-хэтч Peugeot 208 GTi будет не только бензиновым

Наступний Peugeot 208 GTI, як звичайний 208 і Opel Corsa, буде базуватися на платформі CMP зі стійками McPherson спереду і напівзалежної балкою ззаду. Електрична версія отримає «візок» e-CMP з тягової батареєю на 50 кВт•год (до 450 км колії на одній зарядці).

На це в інтерв’ю виданню Auto Express натякнув глава Peugeot Жан-Філіп Импарато. Він розповів, що тепер у кожній новій моделі французького бренду буде електрифікована версія, але поряд з нею будуть пропонуватися модифікації з традиційними силовими установками. Импарато запевнив, що специ Peugeot планують налаштовувати автомобілі однаково — незалежно від того, двигун внутрішнього згоряння чи електродвигун. У відділенні Peugeot Sport давно перейшли на «зелені» технології. У наступному році на ринок вийде «гарячий» кросовер 3008 з 300-сильною гібридною установкою. Схожу технічну начинку отримає і прийдешній Peugeot 308 R.