Наступний Ford Focus ST отримає «автомат» у додаток до «механіці»

Следующий Ford Focus ST получит «автомат» в дополнение к «механике»

Поміняти тут сітку в решітці радіатора, наростити сплітер, додати спойлер побільше на п’яту двері та нові диски — і ось вже готовий ST.

Новий Ford Focus, представлений у квітні нинішнього року, вийшов у світ відразу в декількох варіаціях, включаючи підведений Active і виконання зі спортивним обвісом ST-Line (на фото під заголовком). Попереду нас ще чекають «заряджені» модифікації. Прогноз щодо повнопривідного побратима RS ми вже озвучували (він збереже «турбочетверку» 2.3, до якої інженери приладят мотор-генератор, а віддачу піднімуть з приблизно 350 до 400 л. с.). Тепер же з’явилися цікаві відомості про «проміжному» Фокусі ST.

Следующий Ford Focus ST получит «автомат» в дополнение к «механике»

Минулий Focus ST оснащений дволітровим бензиновим мотором EcoBoost потужністю 250-255 л. с. (значення змінювалося в залежності від ринку і року випуску) і з обертовим моментом в 340-366 Н•м. Також можна було вибрати дизель 2.0 Duratorq на 185 «конячок» (400 Н•м). Обидва поєднувалися тільки з шестиступінчастою «механікою» (передній привід).

Припущення щодо двигуна висувалися різні — від форсованого 1.5 до дефорсированного 2.3. Але видання Motoring, посилаючись на інсайдерів, запевняє, що версія ST збереже бензиновий агрегат 2.0. Напевно компанія змінить у нього налаштування. Орієнтуючись на пакет Performance, можна передбачити 280 л. с. і 400 Н•м. Дизельний варіант ST збережеться, хіба що додасть потужності в п’ять-десять «конячок». Крім хетчбека, напевно, буде створено універсал ST. І найцікавіше: крім «механіки» новому Фокусу ST 2019 року буде доступний «автомат» з підрульовими пелюстками. Швидше за все, компанія використовує той же новий восьмиступінчастий, що з’явився при зміні покоління на звичайних Фокуси, уточнює Autoevolution.