Наступне купе Nissan GT-R буде «найгарячішим у світі»

Следующее купе Nissan GT-R будет «самым горячим в мире»

Нове покоління «джи-ти-ара» двічі анонсувалося в 2014-2015 роках концептами Nissan 2020 Vision Gran Turismo. Перший спочатку був віртуальним для відеоігри, але, як і другий (на фото), реалізувався «в металі». Тим не менш силова установка залишилася таємницею.

Вихід другої генерації дводверки Nissan GT-R, як ми вже знаємо, надовго відкладено. Тепер цей факт підтвердив шеф-дизайнер Альфонсо Альбайса в бесіді з виданням Autocar на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Розробка нової платформи для моделі знаходиться на самій ранній стадії, так що прем’єра, швидше за все, відбудеться на початку наступного десятиліття. «Ми просто повинні виконувати мрії людей, а вони, я думаю, мріють про те, щоб наступний GT-R став найгарячішим суперспорткаром в світі, — заявив Альбайса. — Наша мета зрозуміла: GT-R повинен бути найшвидшим автомобілем в класі».

Следующее купе Nissan GT-R будет «самым горячим в мире»

Зараз GT-R, оновлений в 2016 році, пропонується в Росії з двигуном V6 3.8 (570 л. с., 637 Н•м) і шестиступінчастим «роботом» за цінами від 7 499 000 рублів і залишається найбільш доступним в сегменті.

Джерела який рік стверджують — «другий» GT-R стане гібридом. Альбайса сказав, що Nissan ще не визначився з силовим агрегатом, але визнав імовірність електрифікації. «Це не наша справа, якщо чесно. Інженери розберуться. Можу сказати, що технологічно просунута машина не зобов’язана бути електричної. Ми ж зробимо свою роботу, коли прийде час, а поки нас навіть близько не підпускають, — зазначив дизайнер. — У моєму уявленні GT-R подібний тварині, нав’язливим і надмірного. Справа не в його крилах, а, скоріше, у візуальному домінування і зухвалості. Воно говорить: „Я — GT-R, я — цегла, злови мене!“ Це найшвидший цегла в світі. І коли я переглядаю ескізи нового автомобіля, кажу хлопцям: менше крил, більше цегли!».