На трьох Шкодах в Росії з’явилася цифрова панель приладів

На трёх Шкодах в России появилась цифровая приборка

Першою Шкодою з конфігурована приборкой на основі екрану 12,3 дюйма став кросовер Karoq ще навесні 2017 року. Тепер ця опція поширилася далі.

У лютому нинішнього року компанія Skoda оголосила про появу цифровий прибирання на моделях Superb, Octavia і Kodiaq. Тоді ж російське представництво пообіцяло протягом року внести цю опцію в каталог і для нашого ринку. І ось тепер вона доступна і у нас для всіх трьох зазначених машин 2019 модельного року.

На трёх Шкодах в России появилась цифровая приборка

Водій може вибирати з чотирьох варіантів оформлення прибирання («класичний», «цифровий», «інфо-профіль» і «мінімалістичний») з додатковим налаштуванням виведення тих чи інших даних.

У класичному вигляді на приборку з’являються аналоговий спідометр і тахометр, а область між ними виділена під різну інформацію, зокрема сюди можна вивести масштабовану карту. У цифровому стилі під картку або дані з розважальної системи відводиться вся ширина прибирання, а зверху і знизу залишаються смужки під швидкість та інші параметри. В «інфо» ліва, центральна і права частини індивідуально конфігуруються, наприклад, відображаючи час у дорозі, на картку і піктограми системи навігації. В мінімалістичному вигляді на екрані видно два великих блоки з необхідним мінімумом відомостей, наприклад швидкістю, запасом ходу і підказками навігації. У представництві компанії Драйву уточнили, що в залежності від моделі та комплектації вартість нової опції варіюється від 22 600 до 27 300 рублів.