Минає Volkswagen Golf R пожертвує потужністю

Уходящий Volkswagen Golf R пожертвует мощностью

Зміни в потужності — побічний ефект від коригування режимів роботи двигуна, необхідної, щоб гарантовано вписатися в нові норми.

Схоже, що Seat Leon Cupra буде далеко не останнім автомобілем концерну Volkswagen, чия потужність виявиться скоригованої з-за майбутню обов’язкової перевірки машин по циклу WLTP і вимірювань шкідливих вихлопів на дорозі (RDE) замість стенду. Після дизельгейта група дме на воду. Отже, згідно журналу Autocar, «запальничку» Golf R в Європі чекає зниження віддачі з 310 сил до 300.

Уходящий Volkswagen Golf R пожертвует мощностью

Видання Autocar запевняє, що з-за відносно низького попиту з гамми «эрок» німці приберуть версії з «механікою» і з трьохдверним кузовом. Нібито залишаться лише «робот» і п’ятидверні кузова. Може, після зміни покоління все це повернеться.

Мова йде, звичайно, про машині нинішньої генерації. Нагадаємо, що «восьмий» Volkswagen Golf повинен бути представлений лише в 2019-му, а «эрка» на його базі з’явиться орієнтовно в 2020-м. Різні ЗМІ розходяться щодо її мотора. За одними даними, це буде дволітрова «турбочетвірка», тільки в черговий раз допрацьована, за іншими — німці можуть зважитися і на «турбопятерку» 2.5.

Уходящий Volkswagen Golf R пожертвует мощностью

До речі, звичайний Golf восени цього року повернеться на російський ринок, але лише з двигуном 1.4 TSI на 125 і 150 л. с. Ні GTI, не тим більше R в найближчому майбутньому у нас не передбачаються.

Прогнози потужності «еркі» наступного покоління зводяться до діапазону від 350 до 400 «конячок». На верхню планку, між іншим, ще в травні нинішнього року натякнув в одному з інтерв’ю глава Фольксвагена з маркетингу Юрген Стакманн. Не викликає сумнівів додавання в «ерку» помірною гібридної системи в якості посильної допомоги ДВС. Вона взагалі буде широко поширена. Повний привід і «робот» — само собою.