Моделі Mini Countryman і Clubman обзавелися «роботом»

Модели Mini Countryman и Clubman обзавелись «роботом»

Комбінований витрата палива з коробкою Steptronic для Кантримена (на фото) становить 5,8–6 л/100 км, а для Клабмена — 5,7–5,8 л. Самими ненажерливими, зрозуміло, є S-версії. Вимірювання проведені по циклу WLTP.

Семідіапазонний «робот» Steptronic з двома зчепленнями в січні поповнив арсенал трьох – і п’ятидверних хетчбеків Mini Cooper, а також кабріолета. З липня ця коробка у вигляді опції доступна кросовера Countryman і універсалу Clubman разом з системою start/stop. «Роботизація» пов’язана з удосконаленням бензинових і дизельних двигунів для відповідності стандарту Euro 6d-TEMP, але альтернативою Стептронику залишаються «механіка» з шістьма ступенями і «автомат» з вісьмома.

Модели Mini Countryman и Clubman обзавелись «роботом»

У базове оснащення обох моделей відтепер входить автоматичне керування фарами і ліхтарями. Система включається кнопкою з літерою «А». Оптика активується в залежності від умов освітлення не тільки вночі, але і при заїзді в тунелі або поганої видимості із-за погоди.

Для Клабмена європейці тепер можуть замовити пакет Connectivity Package, який включає медіацентр з сенсорним дисплеєм діагоналлю 8,8 дюйма, навігацією з пробками реальному часі і Apple CarPlay. Завдяки сервісу Connected XL смартфони інтегруються і заряджаються без проводів. Також є аудіосистема Harman Kardon з 12 динаміками на 360 вт і DAB-тюнер для цифрового радіо. Які нововведення і коли доберуться до Росії, представництво MINI повідомить зовсім скоро.