Модель Range Rover переїде на нову алюмінієву платформу

Модель Range Rover переедет на новую алюминиевую платформу

Нинішній Range Rover непогано продається по обидві сторони Атлантичного океану. В Європі за 2017 рік англійці реалізували 13 663 машини, а в Штатах ― 16 869. Для порівняння, показники моделі Mercedes GLS ― 4537 і 32 248 штук відповідно.

У найближчі роки сегмент великих дорогих кросоверів і позашляховиків чекає розширення. У Штутгарті вже давно працюють над моделлю Mercedes-Maybach GLS. Не відстають і автовиробники Audi і BMW: судячи з інформації в європейській пресі, через пару-трійку років вийдуть флагманські паркетники Audi Q9 і BMW X8, для яких основними ринками стануть США, Китай, Близький Схід і Росія. І ось такої компанії повинен буде протистояти новий Range Rover (заводський індекс L460). За чутками, команда головного дизайнера відділення Land Rover Джеррі Макговерна піде по еволюційному шляху, адже нинішній образ вийшов дуже вдалим. Крім того, автомобіль стане більше. Довжина перевалить за п’ять метрів, а ширина ― за два.

Модель Range Rover переедет на новую алюминиевую платформу

Як пишуть у виданні Autocar, електрокар Range Rover буде самостійною моделлю з оригінальною зовнішністю і урізаними позашляховими здібностями. Версія EV вийде у 2022-му, через рік після дебюту більш традиційних версій. Список оснащення поповнить автопілот.

Під зовнішніми панелями ― все суцільно нове. Range Rover розроблять на алюмінієвій платформі (Modular Longitudinal Architecture) з двухрычажкой спереду і многорычажкой ззаду, зі стандартною і подовженою колісними базами. Ця архітектура буде більше адаптована під створення «зелених» модифікацій. Очікується, що в лінійці з’являться повноцінні гібриди, версії з стартер-генератором і 48-вольтової бортовою мережею, електрокари. Англійці повністю переглянуть гамму двигунів, яку складуть виключно агрегати сімейства Ingenium, включаючи майбутні рядні двигуни з шістьма циліндрами. На жаль, могутні V-подібні «вісімки» (дизельна 4.4 та компресорна 5.0) британці приберуть.