Модель G 65 AMG відкликана в США по дивній причині

Модель AMG G 65 отозвана в США по странной причине

Топовий Mercedes G 65 зразка 2015-2018 рр. оснащувався 630-сильним бітурбомотором 6.0 V12 (991 Н•м), набирав першу сотню за 5,3 с і розвивав швидкість в 230 км/год, обмежену електронікою.

Брутальний позашляховик G 65, виявляється, може бути занадто швидким. Правда, мова зараз йде про рух заднім ходом. На двадцяти примірниках у США, випущених з 6 вересня по 10 жовтня 2016-го, виявлений ризик відмови обмежувача швидкості. Він повинен спрацьовувати на 25 км/ч. Якщо електроніка дасть збій, то водій ризикує розігнатися набагато сильніше, а швидко повернувши при цьому кермо — просто перекинутися. Виправлення проблеми займає не більше години: потрапили під відкликання позашляховиків оновлять софт в блоці управління двигуном.

Модель AMG G 65 отозвана в США по странной причине

Пішов на спокій Gelandewagen в модифікації 65 AMG восени минулого року попрощався лімітованою серією Final Edition, вирізнялася бронзовими акцентами в екстер’єрі та аналогічного відтінку прострочуванням шкіри в салоні.

Нагадаємо, що Mercedes G-класу змінив покоління в нинішньому році. Новий автомобіль де-факто спроектований заново, хоча зберіг стилістичну схожість з попереднім і навіть залишив собі колишній заводський індекс W463. В його гамі поки самий потужний варіант — G 63 з четырехлитровой «битурбовосьмеркой» (585 к. с., 850 Н•м), яка забезпечує машині прискорення з нуля до сотні за 4,5 с.