Марка Geely анонсувала нову модульну платформу BMA

Марка Geely анонсировала новую модульную платформу BMA

Випробувати BMA довірено нової моделі Geely SX11 (кодова назва і може помінятися), яка вийде на ринок до кінця 2018 року. За розміром вона трохи більше Креты. Довжина, ширина, висота — 4330×1800×1609 мм, колісна база — 2600 мм

Після компактної модульної архітектури CMA, розробленої спільно з Volvo, компанія Geely самостійно створила платформу BMA (B-segment Modular Architecture). Незважаючи на назву, «візок» призначена не тільки для B-класу. Вона підійде і зовсім маленьких машин завдовжки близько чотирьох метрів, чий сегмент Geely визначає як A00-A. Описуючи BMA, китайці згадують тойотівську TNGA, фольксвагенівські MQB і MLB. Мовляв, модульність — основна тенденція автопрому, найбільші виробники не шкодують на неї ресурсів, і Geely теж. Заявлено: нова архітектура відповідає світовим стандартам якості та безпеки. Первісток BMA — кросовер Geely SX11.

Марка Geely анонсировала новую модульную платформу BMA

Дата прем’єри паркетника SX11 невідома, але його зовнішність перестала бути секретом ще на початку року. Офіційно моделі обіцяний бензиновий турбомотор 1.5 (180 л. с., 255 Н•м). Ймовірно, ще буде літровий трициліндровий двигун, а альтернативою п’ятиступінчастою «механіці» стане варіатор.

Платформа включає систему Multi-Power, що означає сумісність з турбомоторами 1.0, 1.4, 1.5, силовими установками для підключаються і помірних гібридів. На BMA будуть побудовані кросовери, хетчбеки, седани, універсали і мінівени. Архітектура також дістанеться дочірнім брендам Geely, в число яких, до речі, входить Lynk & Co. Незабаром BMA-машини з’являться в Південно-Східній Азії, Європі, Африці, Південній Америці і на Близькому Сході. Вже пішли чутки, що «візок» Geely використовують Volvo XC20 і V20.