Марка Cadillac запатентувала в США трьохдверний ліфтбек

Марка Cadillac запатентовала в США трёхдверный лифтбек

Дизайнерські рішення, показані концептом Escala зразка 2016 року (на фото), вже знайшли застосування на серійних моделях. Приміром, ґрати та ліхтарі в такому стилі отримав Cadillac CT6.

В базі Американського патентного відомства (USPTO) виявлена заявка «дочки» GM, схвалена третього липня. Автомобіль на малюнках досить сильно схожий на шоу-кар Cadillac Escala, тільки ліфтбек в патенті не п’яти-, а трьохдверний. Ймовірно, така модифікація з’явиться у дуже важливою для бренду моделі Cadillac CT5, яка вже проходить випробування і в 2019 році замінить собою седани XTS, CTS і ATS.

Марка Cadillac запатентовала в США трёхдверный лифтбек

Автором дизайну значиться кореєць Чжей Хун Лі з австралійського офісу GM. Багато колеги охрестили модель Cadillac Coupe, але у неї задні двері піднімається разом зі склом, як у концепту Escala, який помилково називати седаном.

У вузьких фарах і примкнула до них решітці безпомилково впізнається Escala, а ось дифузор на кормі спантеличує: незрозуміло, де вихлоп. Гарантувати втілення тридверки «в металі», мабуть, неможливо. Нещодавно призначений новий президент Кадилака Стівен Карлайл поки не виступав з програмною промовою, а плани його попередника де Найссена тепер навряд чи актуальні.