Купе Toyota Supra вперше стане чотирициліндровим

Купе Toyota Supra впервые станет четырёхцилиндровым

Як сказав творець нової Супры Тецуя Тада, його дітище більше налаштоване на їзду по треку, тоді як у співплатформеного родстера BMW Z4 акцент зроблений у бік комфорту. А ще японець зізнався, що референсним для його команди автомобілем Porsche 718 Cayman.

Toyota Supra встала на конвеєр в 1978 році, і з тих пір оснащувалася тільки шестициліндровими моторами. Протягом 24 років це були атмосферні і наддувні агрегати робочим об’ємом від двох до трьох літрів і потужністю 111-330 сил. У цьому році вийде Supra п’ятого покоління, через 16 років після того, як була знята з виробництва оката красуня з індексом A80. Подія епохальна. Ще й тому, що спадкоємець отримає четырехцилиндровую версію. Спочатку на це натякнув головний інженер спортивного відділення Тойоти Тецуя Тада, дав інтерв’ю виданню Road & Track на Фестивалі швидкості в Гудвуді. А через кілька днів ті ж американські журналісти отримали підтвердження.

Купе Toyota Supra впервые станет четырёхцилиндровым

Спеціально для Супры компанія Michelin розробила 19-дюймові шини шириною 255 мм на передній осі і 275 мм на задній. За замовчуванням купе оснащується гальмами з чотирьохпоршневими супортами і суцільними дисками, а за доплату запропонують перфоровані.

Мова йде про технічному документі фірми ZF, в якому міститься інформація про силових агрегатах Супры. Якщо вірити файлу, крім наддувний трилітрової «шістки» BMW B58B30 (340 сил і 450 Н•м) на японське купе будуть встановлювати 265-сильний «турбочетверку» B48B20, яка також знайома нам по моделям з Мюнхена. З обома агрегатами пліч-о-пліч працює восьмиступінчастий «автомат» ZF-8HP51, який можна зустріти не тільки на автомобілях BMW, але і Alfa Romeo і Jeep. Загалом, непоганий арсенал очікується у Супры, споряджена маса якої не перевищить півтора тонн (у версії з шістьма циліндрами).

Купе Toyota Supra впервые станет четырёхцилиндровым

Прийдешня двухдверка Z4 знову знайшла м’який тканинний верх замість жорсткого, що позитивним чином позначилося на пропорціях. Попередник теж зовні був гарний собою, але попит на нього був скромний. З 2009-го по 2016 рік в Регенсбурзі зробили 118 444 машини.

Крім того, у секретному документі є дані по прийдешньому родстеру BMW Z4. Базова модифікація моделі з індексом G29 отримає ту ж таки «четвірку» з турбокомпресором і 265 силами. Проміжне виконання німці укомплектують 340-сильним мотором I6, а на вершині гамми розташується версія Z4 M40i з таким же трилітровим двигуном B58B30, але форсованим до 381 «коні». Віддача мотора під стати іншої технічній начинці топ-версії оригінальної заниженою підвісці з адаптивними амортизаторами, посиленим гальмах з чотирьохпоршневими супортами спереду і електроннокерованим блокування диференціала. Модель BMW Z4 G29, як і нову Супру, ми побачимо до кінця року.