Купе Lamborghini Aventador SVJ зробить ставку на низький вага

Купе Lamborghini Aventador SVJ сделает ставку на низкий вес

Нова модель промайнула на зображенні прибирання, проте, крім явно підрослого антикрила, особливих деталей не помітно. Виробник пообіцяв ще тизери.

Прем’єра суперкара Lamborghini Aventador SVJ (він же Super Veloce Jota) явно наближається, оскільки після низки шпигунських зйомок ми вже можемо помилуватися на машину в офіційному відео, та ще й знятому на знаменитій ” Нордшляйфе. Італійці, як і раніше, тримають у секреті фінальні параметри автомобіля і досягнуте час кола. Але зате вони пишуть, що модель розроблялася, щоб досягти найкращого співвідношення потужності і маси». Допоможуть і шини: Pirelli P Zero Trofeo R-версії, створеної спеціально для SVJ.

В «Зеленому пеклі» сили SVJ випробував тест-пілот Lamborghini Марко Мапелли, вже не раз показував на Північній петлі видатні результати за кермом різних моделей марки.

Купе Lamborghini Aventador SVJ сделает ставку на низкий вес

До речі, у США оголошено відгук восьми Авентадоров SV (купе і родстеров). Виявилося, у них є ризик втрати центруючих болтів, що кріплять гальмівний диск до маточини. У разі такої втрати виникає небезпека від’єднання самого колеса. Болти будуть замінені.

Нагадаємо, що про рекорд (6:52.01) купе Huracan Performante компанія оголосила за кілька днів до офіційної презентації самої моделі (є шанс, що SVJ повторить цей шлях). З тих пір титул найшвидшого на Північній петлі дорожнього пішов до автомобіля Porsche 911 GT2 RS (6:47.25), щоб його побити, Авентадору SVJ потрібно виявитися приблизно на 13 с швидше, ніж Aventador SV. У того в розпорядженні є мотор V12 6.5 з віддачею 750 л. с. і 690 Н•м, а суха маса SV дорівнює 1525 кг (2,03 кг/л. с.). У версії SVJ ми очікуємо близько 800 сил при сухій масі в 1500 з хвостиком. Нарешті, чутки видають час на Рингу в 6:45, але жодного підтвердження того поки немає.