Кросовери Volkswagen Teramont відкликані в Росії через інструкції

Кроссоверы Volkswagen Teramont отозваны в России из-за инструкции

Оскільки Teramont у нас тільки в нинішньому році і продавався, то і відкликання стосується всіх автомобілів, реалізованих в 2018-му, а їх 1174 штуки.

Великий паркетник Volkswagen Teramont прибув в Росію лише в березні нинішнього року і вже встиг потрапити під відкличну кампанію. Правда, причина досить специфічна: ніяких поломок або виробничих дефектів, а замість цього виявлено «незадовільний опис установки дитячих сидінь в бортової документації». Як пояснює ТОВ «Фольксваген Груп Рус», у разі якщо дитяче сидіння на середньому ряду встановлено неправильно, то замки ременів сусідніх сидінь виявляться і перекритими будуть пошкоджені.

Кроссоверы Volkswagen Teramont отозваны в России из-за инструкции

Список кодів VIN автомобілів, що потрапили під відкликання, можна завантажити, перейшовши за посиланням.

Автомобілі викликаються на сервіс зовсім не для того, щоб їх водії отримали інструктаж з правильної установки дитячих крісел. Головне інше: фахівці оглянуть замки ременів на другому ряді і при необхідності проведуть їх ремонт. Природно, безкоштовно для власників. Додамо, що відгуки за нетиповим і екзотичним причин час від часу трапляються. Ми можемо пригадати зниклу етикетку на Volvo, слабкі изофиксы і откручивающийся спойлер у BMW, задирки на напрямних у Фольксвагенів і цепляющуюся за ремінь петлю в Мерседесах.