Кросовер Acura MDX трохи підправив начинку та опції

Кроссовер Acura MDX немного подправил начинку и опции

Ціни на прості MDX 2019 модельного року в США становлять від $45 295 (2,85 млн рублів) до $61 045 в залежності від комплектації. Про оновлений гібрид Acura розповість окремо.

Паркетник Acura MDX пережив невелике оновлення на 2019 модельний рік. Крім раніше заявленого спортивного пакету A-Spec тут з’явилося декілька інших нововведень. Наприклад, для MDX з пакетом Advance (такий автомобіль показаний на знімках) стали доступні адаптивні амортизатори Active Damper System, які раніше були прерогативою гібридної версії Sport Hybrid.

Кроссовер Acura MDX немного подправил начинку и опции

Модель MDX з’явилася в 2000 році і нині перебуває в третьому поколінні. Виробник запевняє, що це самий продаваний преміальний кросовер з трьома рядами сидінь: загальний тираж вже наблизився до мільйону.

Як і раніше, звичайні Акури MDX комплектуються «атмосферником» V6 3.5 (294 к. с., 362 Н•м), переднім або повним приводом SH-AWD на вибір. В серпні компанія представить і гібрид у версії 2019 модельного року. Навряд чи в ньому буде помітно змінена техніка, так що можна орієнтуватися на дореформені 329 «конячок», які видаються колективними зусиллями атмосферного двигуна V6 3.0 та трьох електромоторів.

Кроссовер Acura MDX немного подправил начинку и опции

Середня витрата палива кросовера з двигуном 3.5 коливається від 10,2 до 11,2 л/100 км в залежності від модифікації. У дореформеного гібрида було дев’ять літрів, але тут ще можлива коригування.

Система start/stop стала стандартною у всіх комплектаціях MDX, а заодно була перенастроєна. Запуск двигуна тепер відбувається непомітніше і швидше, ніж раніше. Крім того, у девятиступенчатого «автомата» помінявся софт. У звичайних умовах кросовер відтепер стартує з другої передачі, заради більш плавного розгону. Але при натисканні педалі акселератора відразу «в підлогу», при рушанні на помітному підйомі, буксируванні причепа або в спортивному режимі старт відбувається з першої. (Аналогічний прийом інженери тільки що використовували на Хонді Pilot.)

Кроссовер Acura MDX немного подправил начинку и опции

Особливість пакету Advance — ексклюзивна дерев’яна обробка центральної консолі. Йому ж належать нові 20-дюймові колісні диски з більш широкими шинами (265/45 замість 245/50 «в базі»), нижні частини бамперів і пороги в колір кузова замість чорних і акценти відтінку Shark Grey.

Компанія розширила гаму кольорів кузова до дев’яти, з яких п’ять відтінків — нові, а один з них (Apex Blue Pearl) доступний лише версії A-Spec. Передні сидіння отримали моторизовану регулювання поперекового підпору в двох напрямках в якості стандартного обладнання на всіх MDX. В асортимент декоративної обробки додано ясен колір Desert Olive і нова контрастна прострочки крісел і дверних панелей. На машинах з пакетами Technology Entertainment і змінений другий ряд для більш легкого доступу на третій.