Компанія Volvo створила бренд нової мобільності M

Компания Volvo создала бренд новой мобильности M

Логотип M відрізняє лаконічність, що натякає на простоту і інтуїтивність використання цього сервісу. Для Volvo він стане додатковим джерелом доходу і відповіддю на виклик часу: «фундаментальні зміни в мобільності», як формулюють цю проблему в самій компанії.

У багатьох автовиробників або є власні мережі каршеринга, або партнери, спільно з якими йде робота по еволюції такого сервісу. Є каршеринговая фірма Sunfleet і Volvo. Але тепер шведи пішли далі: вони заявили про створення «бренду мобільності нового покоління — M», який «надасть людям кращу альтернативу володіння власною машиною».

Компания Volvo создала бренд новой мобильности M

Бренд M належить фірмі Volvo Car Mobility, доньці групи Volvo Car. «Стокгольм послужить базою розвитку M, де ми вже проводимо випробування. А восени цього року відбудеться ще більш широкий бета-тест», — заявила генеральний директор Volvo Car Mobility Боділ Ерікссон.

Очолила проект Боділ Ерікссон пояснила: «Доступні в даний час послуги в основному пропонують альтернативи таксі або громадському транспорту. Ми ж зосереджені на аналізі того, як люди використовують автомобілі, якими володіють, — і це нас відрізняє. Ми прагнемо надати реальну альтернативу, яка дозволить жити на наших умовах, домагатися досконалості і по максимуму використовувати дорогоцінний час». В результаті такого пошуку M створює власну самонавчальну технологію, яка впізнає у користувачів їх конкретні потреби, а не просто інформує, у якій точці можна забрати вільний автомобіль.

Компания Volvo создала бренд новой мобильности M

Простий доступ до машин в мережі через додаток — давно освоєний. Тепер Volvo хоче вдосконалити цей досвід, зробити систему більш гнучкою.

Історія створення M схожа на заснування фірми MOIA групою Volkswagen. Адже це не банальна мережа каршеринга, а центр по вивченню і розвитку всіх високотехнологічних альтернатив особистого транспорту. Шведи додали, що в наступному році мережа Sunfleet, з усіма її 1700 машинами і 500 000 поїздками в рік, буде повністю інтегрована в М. Нинішні клієнти Санфлита стануть абонентами M. протягом найближчих місяців мережу M має намір проводити досліди. Її ринковий дебют відбудеться навесні 2019 року відразу в Швеції і США.