Компанія Toyota профінансувала «створення майбутнього»

Компания Toyota профинансировала «создание будущего»

Слово «майбутнє» по-японськи — Mirai. Компанія Toyota так називає свою водневу модель, і так само іменується фонд.

Японська фінансово-інвестиційна група SPARX заснувала другий «фонд створення майбутнього» — Mirai Creation Fund II, а первинними інвесторами виступили корпорації Toyota Motor і Sumitomo Mitsui Banking. Фонд має намір підтримувати інноваційні компанії, що розробляють перспективні продукти в п’яти областях: інтелектуальні технології, робототехніка, технології для водневого товариства, включаючи компанії та проекти, пов’язані з виробництвом, постачанням і використанням водню, електрифікація та нові матеріали (цей перелік розширено на два пункти, порівняно з фондом номер один, утвореним у 2015-му).

Компания Toyota профинансировала «создание будущего»

Корпорація Toyota продовжує розвиток «нової мобільності». Днями вона запустила в Гонолулу каршеринговую мережа Hui. Керує нею гавайський дистриб’ютор Тойоти Servco Pacific. У парку — машини марок Toyota і Lexus. Для координації задіяна нова електронна платформа Mobility Services Platform (MSPF).

Початковий внесок SPARX, Тойоти і Sumitomo у фонд склав у загальній сумі 14,3 млрд ієн ($128 млн). До кінця березня 2019 року проект буде відкритий для молодших партнерів. У результаті сумарні зобов’язання Mirai Creation досягнуть 50 млрд ієн. Освоєння цих коштів, за задумом авторів плану, призведе до появи нових систем штучного інтелекту і свіжих інженерних рішень в області екологічно чистого транспорту. Додамо, що водневі автомобільні проекти Toyota підтримує ще й через власний фонд Toyota Mobility Foundation.