Компакт Volkswagen T-Cross покаже себе восени

Компакт Volkswagen T-Cross покажет себя осенью

Оголошена довжина машинки — 4107 мм. Це більше, ніж у хетча Polo (4053), але менше, ніж у побратима Seat Arona (4138). Колісна база «ти-кросу» не названа, але, судячи по рідні, тут 2564-2566 мм. Ескіз супроводжений відео: про компакт кажуть шеф-дизайнер Клаус Бішофф і функціонер Юрген Стакманн.

Компанія Volkswagen пропустить Паризьке автошоу в жовтні, стало бути, світова прем’єра кросовера T-Cross може відбутися місяцем раніше або пізніше. Сьогодні німці офіційно пред’явили перший скетч і видали дещицю нової інформації. Модель на платформі MQB A0 буде пропонуватися тільки з переднім приводом, зате вона стане однією з найбезпечніших у своєму класі, оскільки моніторинг навколишнього трафіку (Front Assist) і контроль полосная (Lane Assist) — базове оснащення.

Компакт Volkswagen T-Cross покажет себя осенью

В кінці червня папараці застали T-Cross на Нюрбургринзі ось в такому вигляді. Девіз малюка — I am more than one thing («Я щось більше»). Щоб було більше місця для ніг або багажу у відсіку, задній диван можна рухати, як в Ситроєні C3 Aircross.

Про силових агрегатах німці не промовили жодного слова. Якщо T-Cross і Seat Arona будуть обладнані однаково, то в гамі виявляться бензинові «трійка» 1.0 TSI (95 або 115 л. с.) і «четвірка» 1.5 (150 л. с.), а ще дизель 1.6 TDI (теж 95 або 115 л. с.). Є однак приклад Фабії, яка нещодавно залишилася без моторів на солярці, та й не варто виключати «атмосферник» 1.6 MPI. Коробки передач: «механіка» на п’ять і шість ступенів, семідіапазонний «робот» DSG. Паркетник вийде на ринки Європи, Південної Америки та Китаю. Росію він, швидше за все, обійде стороною, адже нам обіцяли Volkswagen Tharu. До речі, про кабріолеті, яким був концепт T-Cross Breeze, чомусь ніхто не згадує.