Хот-хетча Renault Megane RS Trophy додав в потужності і тяги

Хот-хэтч Renault Megane RS Trophy прибавил в мощности и тяге

Максималка нової «ер-ескі» складає 260 км/год, на п’ять вище, ніж у оригіналу. Витрата палива в комбінованому циклі NEDC становить 8,1 л/100 км, а викид відповідає нормам Euro6d-Temp, які будуть обов’язкові в Європі з вересня.

Компанія Renault розсекретила хетчбек Megane RS Trophy нового покоління. Як і передбачалося, потужність його наддувного агрегату 1.8 збільшена з 280 до 300 сил, а от момент навіть трохи більше очікуваного — 420 Н•м (при виборі «робота» EDC) проти 390 у «просто RS». При виборі «механіки» у мотора RS Trophy буде 400 Н•м. Природно, доробці піддалося і шасі.

Хот-хэтч Renault Megane RS Trophy прибавил в мощности и тяге

Трофею за замовчуванням належить шасі Cup, 19-дюймові диски Jerez або Fuji (опція, вони на 2 кг легше звичайних) з шинами Bridgestone Potenza S001 розмірністю 245/35, композитні гальмівні диски на 355 мм спереду (кожен на 1,8 кг легше, ніж у RS), червоні супорти Brembo.

Хот-хэтч Renault Megane RS Trophy прибавил в мощности и тяге

Останнє покоління крісел Recaro (опція) обгорнуте в алькантару. До послуг водія система зміни режимів Multi-Sense і телеметрія R. S. Monitor.

Як і у звичайної «ер-ескі», у версії RS Trophy шасі — полноуправляемое (4Control). Також тут встановлені амортизатори з гідравлічними відбійниками. У підвісці Cup пружини жорсткіше на 30%, стабілізатори поперечної стійкості — на 10%, а амортизатори — на 25% у порівнянні з шасі Sport, базовим для Мегана RS. Довершує набір диференціал підвищеного тертя Torsen.

Хот-хэтч Renault Megane RS Trophy прибавил в мощности и тяге

Самий продуктивний варіант Мегана отримав турбокомпресор з легкими і міцними керамічними підшипниками (технологія, запозичена з Формули-1) і вихлопну систему з перемиканим клапаном, регулюючим як опір потоку, так і гучність і тональність вихлопу (вперше на моделях RS).

В офіційних даних французи поки вказують динаміку розгону до сотні для версії Trophy з «механікою»: 5,7 с. У варіанту з «роботом» має бути явно не гірше, а швидше і краще. Стандартний Megane RS з «роботом» справляється з цим завданням за 5,9 с. Споряджена маса пятидверки RS Trophy з усіма «легкими» опціями і «механікою» дорівнює 1419 кг.

Хот-хэтч Renault Megane RS Trophy прибавил в мощности и тяге

Для Трофея заготовлений особливий відтінок кузова Liquid Yellow, але можна також вибрати інший колір з доступних для простого хетча Megane RS.

Брав участь у створенні базової «ер-ескі» відомий гонщик Ніко Хюлькенберг, випробувавши версію Trophy, позитивно оцінив велику потужність, зчеплення з дорогою і нові зручні крісла з «чудовою підтримкою». Додамо, що в минулому поколінні топовий варіант Megane RS Trophy-R (275 л. с., 360 Н•м) деякий час вважався найшвидшим передньопривідним автомобілем на Нордшляйфе (7:54.36). З тих пір суперники пішли вперед. Так нинішній рекорд Північній петлі — 7:43.8 — у «гарячого» Сівіка. Цікаво, на що буде здатний Trophy тепер.