Хот-хетч BMW M145i виявиться гібридом з упорскуванням води

Хот-хэтч BMW M145i окажется гибридом со впрыском воды

Найшвидша п’ятидверна «одиничка» зараз — BMW M140i з «шісткою» 3.0 (340 к. с., 500 Н•м), заднім або повним приводом. (На фото — лімітоване видання M Power Edition, що відрізняється дисками і поруч прикрас на кузові й у салоні.)

Хетчбек BMW першої серії зі зміною покоління, як відомо, змінить і платформу. Машині отрядят нову «візок» FAAR, еволюцію передньопривідною UKL2. Це відкриє для «одинички» нові можливості в плані силових агрегатів. Найскладніше, мабуть, з’явиться на модифікації M145i в 2020 році. Згідно з даними журналу Auto Bild, «запальничка» буде гібридом з зарядкою від мережі, та ще й з незвичайним ДВС: дволітрова «турбочетвірка» отримає впорскування води у впускний колектор, як на шестициліндровий купе M4 GTS.

Хот-хэтч BMW M145i окажется гибридом со впрыском воды

Ці знімки хетчбека першої серії нового покоління були зроблені в кінці зими. Ми вже розповідали: перебравшись на передньопривідну платформу, «одиничка» змінить пропорції кузова, що зробить її менш агресивною зовні, але зате більш просторою.

Топова «одиничка» буде схожа на побратима M130iX M Performance, якому пророкують під капот 306 «конячок». Однак мотор 145-го буде відрізнятися від сто тридцятого тим самим упорскуванням води, що дозволить наростити потужність ще на 20 л. с. І крім того, в допомогу ДВС інженери отрядят 82-сильний електродвигун. Він буде харчуватися від тягової батареї ємністю 35 кВт•год. Ця надбавка доведе комбіновану потужність силової установки приблизно до 400 «конячок», що зробить M145i однією з найбільш потужних моделей в класі (поряд з четырехсотсильными Audi RS 3 Sportback і Мерседесом A45 S). Очевидно, як бонус електрифікації з’явиться можливість спокійного руху тільки на одній електротязі на відстані, порівнянні з пробігом електрокарів.