Хетч Datsun mi-DO випробує себе в ролі вседорожника

Хэтч Datsun mi-DO опробует себя в роли вседорожника

Ні, п’ятидверка не обклеєна камуфляжній плівкою. Використана матова поліуретанова фарба. Вона наноситься після повного видалення старого покриття, успішно протистоїть подряпин і сколів. На даху встановлені світлодіодна «люстра» і багажник Thule об’ємом 330 к.

Новим російським Датсуном для активного відпочинку, як і очікувалося, став хетчбек Datsun mi-DO під вседорожном виконанні. Однак переробки, яких зазнала машина, виявилися серйознішими, ніж можна було подумати. Інженери змінили передавальне число головної пари з 3,9 на 4,13, щоб спростити управління тягою на малих швидкостях і підвищити прохідність. Кліренс збільшений до 180 мм (+6) за рахунок проставок. Додано розширювачі колісних арок. Змонтована алюмінієва захист двигуна, паливного бака і коробки передач. Підкапотний простір краще ізольовано від вологи і пилу. Нарешті, з салону видалені задні сидіння, і їх місце зайняв «комод»!

Хэтч Datsun mi-DO опробует себя в роли вседорожника

У виросло багажному відсіку з висувними ящиками знайшлося місце для холодильника, кавоварки, розкладного столу, тенту з бічними стінками, тросів з шаклами, сокири, лопати, рибальських снастей і багато чого іншого. На п’ятій двері є додаткове освітлення. Доступ до відсіку є і з салону.

Хэтч Datsun mi-DO опробует себя в роли вседорожника

Основою для прототипу послужив базовий хетчбек з восьмиклапанним мотором 1.6 (87 к. с., 140 Н•м) і п’ятиступінчастою «механікою», який коштує від 536 тисяч рублів. З нагоди йому дісталися ковані диски і вседорожниє шини Michelin CrossClimate (185/65 R15).

Компанія називає цей mi-DO експериментальним проектом. Власного імені у нього немає. Перед створенням прототипу датсуновцы опитали аудиторію своїх соцмереж про улюбленому хобі і виявили, що більшість віддає перевагу подорожі і риболовлю. Якою повинна бути машина для цих цілей, людей не питали, тому реакцію публіки ще належить з’ясувати. У Московському автосалоні Datsun, Nissan і Infiniti не беруть участь, а значить, прем’єр у крос-хетча буде багато — на різних локальних заходах типу фестивалів рибалок.