Флагманський кросовер Changan CS95 змінить обличчя

Флагманский кроссовер Changan CS95 поменяет лицо

Будучи новою моделлю, семимісний Changan CS95 вийшов на ринок КНР на початку 2017-го і зірок з неба не хапає. Результат минулого року — 20 912 машин. Зараз в середньому розходиться тисяча штук у місяць за цінами від 159 800 юанів (1,5 млн рублів).

У той час як готується до прем’єри «купе» CS85, його старший брат Changan CS95 чепуриться після рестайлінгу. На технічну начинку реформа не вплинула: новий бензиновий турбомотор Blue Core 2.0 TGDI (233 л. с., 360 Н•м) обійшовся надто дорого, щоб його так швидко міняти. Шестиступінчастий «автомат» Aisin і система повного приводу з муфтою NexTrac теж нікуди не поділися, а от обличчя моделі змінилося радикально і змушує задуматися про плагіат.

Флагманский кроссовер Changan CS95 поменяет лицо

Китайські колеги чомусь проводять паралелі з Лексусом, хоча доречніше озирнутися на Mitsubishi. Ми ж згадали історію про Xray і Landwind. До речі, X2 пропонується з двигуном 1.6 (125 л. с., 160 Н•м), «механікою» або варіатором за цінами від 63 800 юанів (600 тисяч рублів). Продажу мізерні.

Кажуть, передок виглядав занадто консервативно і відлякував молоду аудиторію. Тепер хромовані планки займають майже весь фасад, а літерний логотип замінений значком. Китайські ЗМІ радує той факт, що збереглися отвори в капоті. Між іншим, «вісімдесят п’ятий» витриманий у схожому стилі, стало бути, реформа добереться і до паркетника CS75, чому варіант для Росії стане дореформеними двічі. Оновлений флагман дебютує в цьому році.