Фірма Volvo придумала незвичайні індекси силових установок

Фирма Volvo придумала необычные индексы силовых установок

Кросовер XC60, зараз оснащується бензиновими і дизельними агрегатами, а також здатний бути гібридом, виявиться одним з перших електромобілів бренду. На якому саме місці — питання.

Публіка, листающая каталоги Volvo, вже звикла до індексів модифікацій T5, T6 і T8, приписуваним бензиновим і бензоэлектрическим гібридним версіями, або до сполученням D4, D5, D6 (дизельні варіанти різної потужності). Однак скоро тут з’являться префікси B. Видання Swedespeed виявило в патентних заявках Volvo шильдики XC60 B4 AWD і XC60 B5 AWD. Шведи не пояснюють їх призначення, але, склавши два і два, можна здогадатися: B — це «battery», і мова йде про чистих електрокарах.

Фирма Volvo придумала необычные индексы силовых установок

Слідуючи логіці найменувань T і D з цифрами, різниця між B4 і B5 може полягати в віддачу силової установки, ємності тягової батареї або те й інше відразу. Раніше літера B вже застосовувалася в індексах двигунів Volvo, але зараз вона, схоже, заготовлена не для ДВЗ.

Про свою «електричної» стратегії Volvo оголосила ще в 2015 році. Гібриди різних типів тут, звичайно, були висунуті на перший план. Пізніше надійшла заява, що нинішнє покоління ДВС від Volvo — останнє. Їх продовжать покращувати, але нове сімейство інженери розробляти не стануть. Потім було оголошено про поступове виведення з обігу дизелів. Наступний логічний крок: постановка на конвеєр серійних електромобілів марки.

Фирма Volvo придумала необычные индексы силовых установок

Вкотре згадуємо, що електрокар Volvo вже існував — це хетчбек C30 Electric. Але то був експеримент з низкою досвідчених прототипів, плюс з обмеженою серійної партією, разошедшейся в лізинг.

За неофіційними даними, роль першого масового електромобіля марки Volvo відведена пятидверке V40 нового покоління. Її ми чекаємо в 2019-м. За нею послідує чисто електричний варіант вже існуючого паркетника Volvo XC40. Приблизно в один час з ними вийде у світ і кросовер XC60 без ДВС. Пізніше і інші моделі бренду знайдуть електричні варіанти, адже до 2025 року компанія має намір половину глобальних продажів забезпечити за рахунок чистих електромобілів.