Фірма Tesla вибере одну з двох країн для зведення Gigafactory 4

Фирма Tesla выберет одну из двух стран для возведения Gigafactory 4

Завод, що носить ім’я Gigafactory 1, розташований в Неваді, його спеціалізація — літієво-іонні батареї, а також деякі компоненти електричних силових установок.

Американська компанія Tesla, за даними Wall Street Journal, веде переговори з місцевою владою в Нідерландах і Німеччині для вибору майданчика під перший у Європі завод Gigafactory, якому призначено глобальний порядковий номер чотири. Про такому підприємстві глава Тесли Ілон Маск міркував ще в 2016-му, коли проект мав назву Gigafactory 2. З тих пір змінилася нумерація (про причини трохи нижче). Новий завод поєднає під одним дахом виробництво тягових батарей і самих електрокарів.

Фирма Tesla выберет одну из двух стран для возведения Gigafactory 4

Незважаючи на запуск в роботу на початку 2017-го, підприємство Gigafactory 1 ще не добудовано. Повне його завершення очікується лише в 2020-м. Серед іншого, тут з’являться цеху утилізації старих акумуляторів (з повторним використанням матеріалів в нових батареях і створенням нетоксичних відходів).

Розширення виробничих площ як в США, так і за їх межами, важливо планів для фірми зростання глобальних продажів, особливо набирає популярність седана Tesla Model 3. До речі, в липні компанія Panasonic, партнер Тесли за Gigafactory 1, в особі голови автомобільного крила Есіо Іто оголосила про готовність розширити свої інвестиції в цей завод для подальшого збільшення його потужності.

Фирма Tesla выберет одну из двух стран для возведения Gigafactory 4

Угода про кооперацію в споруді Gigafactory 3 підписали 10 липня віце-мер Шанхая Чжоу Бо (ліворуч) і віце-президент Тесли з глобальних продажів Робін Рен.

Але навіть покращений Gigafactory 1 не впорається з потребами компанії, так що Gigafactory в інших місцях потрібні. Тут час згадати про нумерацію. Після поглинання Теслою фірми SolarCity її завод в Буффало (штат Нью-Йорк), виробляє сонячні батареї, отримав назву Gigafactory 2. Номер три нещодавно дістався проекту великого підприємства Тесли в Шанхаї. Воно повинно запрацювати через два роки, а ще через два — вийти на повну потужність в 500 000 електрокарів в рік, призначених для Китаю. Тут доречно згадати, що загальне виробництво Тесли швидко зростає. Так, у другому кварталі 2018-го воно склало 53 339 машин, що вдвічі вище аналогічного періоду минулого року або в чотири рази — темпів виробництва у 2015-м.

Фирма Tesla выберет одну из двух стран для возведения Gigafactory 4

Фірма Тесла — це не тільки виробничі потужності і сервісні центри. У німецькому Прюме працює дочірня компанія Tesla Grohmann Automation (колишня Grohmann Engineering), зайнята автоматизацією виробництв, а в Афінах нещодавно створений невеликий дослідницький офіс.

Влада кількох країн Європи запрошували Теслу до себе. Кандидатами були Португалія, Іспанія, Франція, Чехія, Польща, Угорщина, Фінляндія, Естонія та Литва. Однак у даний момент Маск звузив вибір до Німеччини та Нідерландів. При цьому Німеччину Ілон вважає найкращим варіантом, якщо, звичайно, вийде домовитися. Притому що в Нідерландах у Тесли вже є одна промислова майданчик, складальні цехи в Тілбурзі. Правда, вони не носять гучної назви Gigafactory. Як не носить таке ім’я і головне підприємство Тесли у Фримонте (Каліфорнія). Натомість ще один автомобільний завод Тесли в США, який фірма побудує поки не вибраному місті під випуск прийдешньої Model Y, повинен отримати вивіску Gigafactory 5 (якщо до того моменту в нумерації знову не відбудуться перестановки).