Фірма Aston Martin привітала сайт для колекціонерів

Фирма Aston Martin поздравила сайт для коллекционеров

Олександр Кнапп Фойт відкрив ательє Car & Driver в 1983 році, воно займалося доопрацюванням автомобілів Aston Martin, Bentley, Lagonda і Rolls-Royce. А в 1991-му німець заснував у Гамбурзі дилерський центр Aston Martin Lagonda.

Classic Driver ― чи не найвідоміший сайт в середовищі фанатів автомобільної (і не тільки) старовини. На цій віртуальній майданчику можна не тільки продати або купити рідкісний автомобіль, яхту, мотоцикл, годинник або інші вінтажні речі, але і дізнатися ближче світ колекціонування. І цей сайт святкує своє двадцятиріччя, з яким англійців привітала фірма Aston Martin. При чому тут вона? Засновник сайту Classic Driver бізнесмен Олександр Кнапп Фойт знайомий з брендом не з чуток ― він тюнінгував і колекціонував Астоны, а також продавав їх як офіційний дилер. Тобто ексклюзивної двухдверкою DB11 Classic Driver Edition компанія з Гейдона подякувала, можна сказати, свого людини.

Фирма Aston Martin поздравила сайт для коллекционеров

У салоні версії Classic Driver видає натуральна шкіра тонкої вичинки кольору Eiffel Green (нею оброблені крісла, передня панель, двері і кермо) і вишивку на підголовниках. На порогах встановлені композитні плашки з назвою ювілейної модифікації.

Фирма Aston Martin поздравила сайт для коллекционеров

При створенні купе фахівцям фірми Aston Martin допомагав син засновника сайту Classic Driver дизайнер Бенджамін Кнапп Фойт. Він відповідає і за зовнішній вигляд інтернет-майданчики для колекціонерів.

Всього відділення Q by Aston Martin підготує 20 ювілейних машин. І ціна досить адекватна: в Англії за дуже рідкісний автомобіль просять 199 275 фунтів стерлінгів, що на 24 тисячі фунтів більше, ніж потрібно віддати за DB11 AMR. Правда, якщо модифікація AMR оснащується бітурбомотором V12 5.2 (639 л. с., 700 Н•м), то версія Classic Driver може бути тільки зі стандартною двухнаддувной «вісімкою» 4.0 (510 к. с., 675 Н•м). Фірмові кольори сайту Classic Driver ― сірий і зелений. Тому кузов купе і кабріолета забарвлюється унікальним сіро-зеленим кольором, а тканинний верх відкритої машини буває тільки зеленого кольору. Лаком такого ж відтінку обробляють і вуглепластикові елементи в бамперах.

Фирма Aston Martin поздравила сайт для коллекционеров

Henley Royal Regatta DB11 Volante, доповнений вуглепластиковим сплітером, корпуси бічних дзеркал і дифузором, вже дебютував на Хенлейской королівської регати, яка триватиме п’ять днів (з 4 по 8 липня). Спортивне змагання щороку відвідує понад 300 тисяч чоловік.

Фирма Aston Martin поздравила сайт для коллекционеров

Всередині машина в честь регати прикрашена табличками з парою весел і логотипом відділення Q by Aston Martin. До речі, показаний у минулому році купе серії Henley Royal Regatta (теж зроблено в одному примірнику) відрізняється від відкритого аналога кольором кузова і інтер’єру.

Однак по співвідношенню «ціна/ексклюзивність» Aston Martin DB11 Classic Driver Edition поступається кабріолету Henley Royal Regatta DB11 Volante. Спецверсія названа в честь щорічної Королівської регати Хенлі. Вона проходить у містечку Генлі-он-Темс аж з 1839 року і є престижним змаганням для тих, хто займається академічним веслуванням. Автомобіль побудований в єдиному екземплярі, а коштує він 199 995 фунтів стерлінгів. Дізнатися унікальну машину не складе праці. Volante зовні пофарбований у білий колір, а в салоні балом править червона шкіра на сидіннях, передній панелі та в дверних картах. Всередині знайшлося місце і декоративних вставок з вуглеволокна і нержавіючої сталі.