Електричний Jaguar I-Pace високо оцінений в рублях

Электрический Jaguar I-Pace высоко оценён в рублях

Середньорозмірний I-Pace розганяється до сотні за 4,8 с, прямо як Porsche Macan Turbo, у якого теж 400 сил і ціна в 5,8 млн рублів. Щоправда, у «британця» нижче максимальна швидкість: 200 км/год проти 266.

Кросовер Jaguar I-Pace прибуде до нас з австрійського заводу в трьох комплектаціях: S — 5 825 000 рублів, SE — 6 281 000 і HSE — 6 768 000. Також бажаючі зможуть придбати електрокар з вітальною спецсерій First Edition за 7 353 000 рублів. Технічна модифікація EV400 альтернативи поки не має, тому всі машини 400-сильні (696 Н•м), з батареєю ємністю 90 кВт•год і запас ходу в 480 км по циклу WLTP. Прийом замовлень ще не відкрито — компанія лише «анонсувала ціни».

Электрический Jaguar I-Pace высоко оценён в рублях

«У базі» йдуть оздоблення синтетичною шкірою Luxtec, двозонний клімат-контроль, медіасистеми Touch Pro Duo з 10-дюймовим сенсорним дисплеєм, навігацією і голосовим управлінням.

Судячи з уже працюючого конфигуратору, в стандартне оснащення входять шість подушок безпеки, автоматичне гальмування, утримання машини на смузі, круїз-контроль з обмежувачем швидкості і розпізнавання дорожніх знаків, помічники при старті в гору і на слизькій поверхні, світлодіодні фари, підігрів лобового та заднього скла, безключовий доступ, 20-дюймові колеса і багато іншого. Прямих конкурентів у «ай-патли» в Росії немає, але довго це поле порожнім не буде. Наступним приїде Audi e-tron, Nio ES8 або хто-небудь ще.