Електрокар Nissan Leaf Nismo вперше став серійним

Электрокар Nissan Leaf Nismo впервые стал серийным

Серійний Nismo досить близький до концепту. Тільки тут інші колісні диски, трохи по-іншому намальовані бампер і пороги. В іншому — практично один в один з шоу-каром.

У жовтні минулого року японці показали світу концепт Nissan Leaf Nismo, оспортивленный варіант електромобіля від придворного ательє. А тепер виробник розкрив деталі серійного Ліфа Nismo, який надійде в продаж в Японії 31 липня. Автомобіль виділяється не тільки особливими штрихами в зовнішності і салоні, але і перенастроенными шасі з електронікою.

Электрокар Nissan Leaf Nismo впервые стал серийным

На Ліфі Nismo з’явилися оригінальні грати радіатора, обидва бампера, пороги і дзеркала з електроприводом складання. Червоні акценти по периметру доповнені центральної противотуманкой в дифузорі. Дах може бути чорною або в колір кузова за бажанням — а всього колеров запропоновано дев’ять.

Порівняно з вихідною моделлю Leaf Nismo отримав нестандартні 18-дюймові легкосплавні диски з шинами Continental ContiSportContact 5, зовнішній обвіс від Nismo, червоні акценти в салоні і ряд нових деталей інтер’єру, зокрема кермо з комбінованою обробкою шкіра/алькантара і червоної нульовою позначкою. Ще важливіше, що на Nismo — нестандартний блок керування двигуном (обіцяний більш інтенсивний відгук на переміщення педалі), перенастроенные рульове управління, система стабілізації в поворотах Trace Control і АБС.

Электрокар Nissan Leaf Nismo впервые стал серийным

Крім оригінального керма і крісел з червоної та сірої прострочуванням хетчбеку подарували сіру обробку gun metal chrome (спиці керма, приборка, селектор трансмісії). Емблеми Nismo в салоні і на кузові — само собою.

Про зміни у паспортних параметрах японці нічого не говорять. Значить, тут використані той же електромотор на 150 л. с. і 320 Н•м і тягова батарея ємністю 40 кВт•год, що забезпечує запас ходу 400 км у комбінованому японському циклі JC08 або 270 км за стандартом WLTP. Між тим у житті серійного Ліфа важлива зміна відбудеться прийдешньої осені: в асортимент додасться версія з батареєю на 60 кВт•год.

Электрокар Nissan Leaf Nismo впервые стал серийным

Крім того, автомобіль отримав доопрацьовану гальмівну систему і нестандартні амортизатори. У рух він повинен відчуватися більш спортивним, навіть без зростання потужності.

Цікаво, що відділення Nismo експериментувало і з минулим поколінням Ліфа. У січні 2013 року навіть був анонсований випуск пробної обмеженою партії таких машин. Але до серії справа не дійшла, так як тепер компанія Nissan заявила: «Вперше найпопулярніший електрокар у світі приєднався до лінійки дорожніх моделей Nismo». До речі про популярність: сумарні продажі двох поколінь Ліфа до середини цього року склали близько 340 000, з них більше 100 000 припадає на домашній ринок.