Для Японії створений ювілейний седан Subaru WRX STI Type RA-R

Для Японии создан юбилейный седан Subaru WRX STI Type RA-R

Акронім RA-R означає Record Attempt Radical, тобто рішуче замах на рекорд. Щоб виділити особливу версію, японці нічого нового не придумали. Знову пішли в хід вишнево-червоні смуги на сітчастій решітці і задньому бампері плюс корпуси дзеркал з вуглеволокна і шильдики.

Спортивне підрозділ Subaru Tecnica International (STI) в цьому році святкує 30-річчя і у подарунок фанатам підготувало спеціальне видання «зарядженого» седана Subaru WRX STI, який отримав до назви вже знайому приставку Type RA-R. Партія, обмежена 500 екземплярами, буде пропонуватися тільки в Японії до 17 грудня за цінами від 4 998 240 ієн (2,8 млн рублів). За ці гроші покупець отримає дволітровий турбомотор, форсований з 308 л. с., 422 Н•м до 329 к. с., 432 Н•м, в поєднанні з шестиступінчастою «механікою». Серед стічних седанів WRX STI цей самий потужний.

Для Японии создан юбилейный седан Subaru WRX STI Type RA-R

Зупиняють седан гальма Brembo з 18-дюймовими дисками, шести – і двухпоршневыми моноблоковими супортами. При виборі шин перемогли Michelin Pilot Sport 4S (245/40 ZR18).

Споряджену масу вдалося знизити лише на 10 кг (до 1480), але можна виграти більше, якщо замінити запаску ремкомплект. Пружини і задні амортизатори створювалися спеціально для версії Type RA-R, відповідно, перенастроєна підвіска. Інженери заново відкалібрував блок управління двигуном, поліпшили системи випуску і охолодження. Фотографій тканинного салону з червоною прострочуванням компанія чомусь не представила. Зауважимо, зараз в Росії можна придбати WRX STI з мотором 2.5 (300 л. с., 407 Н•м) на «механіці» за 3 529 900 рублів.