Для Китаю приготований новий компактвен Chevrolet Orlando

Для Китая приготовлен новый компактвэн Chevrolet Orlando

В описі сказано: молодим споживачам не потрібні традиційні сімейні автомобілі, вони шукають розмаїтості та персоналізації, але потребують функціональності. Тому нова модель зламає стереотипи і запропонує «екстремальну практичність».

Спільне підприємство SAIC-GM анонсував нову модель Chevrolet Wolanduo (Воланьдо), яка вийде на китайський ринок у третьому кварталі цього року, тобто до кінця вересня. Судячи з усього, мова йде про перелицованном компактвені Chevrolet Orlando, подекуди ще доступному для покупців, наприклад у Південній Кореї і В’єтнамі. Але в Узбекистані виробництво було згорнуто на початку 2018-го «згідно з глобальною стратегією GM з оновлення модельного ряду».

Для Китая приготовлен новый компактвэн Chevrolet Orlando

У Wolanduo і Orlando схожі не тільки назви, але й контур скління, бічні дзеркала на ніжках. Правда, колісні арки у прототипу не «квадратні», так і особа зовсім інше.

Китайська преса сподівається, що на стиль компактвена вплинув новий Chevrolet Blazer (на це натякає, приміром, розширюється донизу решітка). Ще на тизері видно червоні акценти і чорніння логотип, що свідчать про виконання Redline. В якості силового агрегату очікуються бензинові турбомотори 1.0 і 1.3, спарені з шестиступінчастими «механікою» і «автоматом». На Orlando, нагадаємо, варто «атмосферник» 1.8 (141 л. с., 176 Н•м), а салон розрахований на сімох пасажирів. У Wolanduo теж буде три ряди сидінь.