Для хетчбека Volkswagen Beetle заготовлений гібридний варіант

Для хэтчбека Volkswagen Beetle заготовлен гибридный вариант

У 2015 році за лаштунками автошоу в Нью-Йорку журналістам був представлений прототип гібридного Жука Dune з силовою установкою від седана Jetta Hybrid. Бензиновий двигун 1.4 TSI і 20-кіловатний електромотор в сумі видавали 170 л. с., 250 Н•м. Допомагав семиступінчастий «робот» DSG.

Ресурс Green Car Reports виявив, що один з постачальників Фольксвагена, компанія Magneti Marelli, сертифікував приладову панель для моделі Volkswagen Beetle з індикатором заряду акумулятора, вбудованим в тахометр. Видання вважає: на 2019 рік готується гібридна версія Жука з начинкою від хетча Audi A3 Sportback e-tron. Його установка включає «четвірку» 1.4 TFSI (150 л. с., 250 Н•м) і електромотор на 75 кВт (102 л. с.), а в сумі виходять 204 сили, 350 Н•м, запас ходу в 50 км на електротязі і комбінований витрата палива 1,5 л/100 км.

Для хэтчбека Volkswagen Beetle заготовлен гибридный вариант

Шкала зарядки (charge) зазвичай забарвлена в зелений колір і складається з п’яти відрізків (див. e-Golf і GTE). На гібридному прототипі 2015 року (фото праворуч), тахометр, на жаль, не видно. До речі, зараз він у Жука розмічений до восьми, а не до десяти.

Цікаво, що в Німеччині Beetle нині пропонується тільки як кабріолет за цінами від 23 450 євро (1,7 млн рублів). Попит впав до найнижчої позначки в новітній історії Жука (з 2012 року). За 2017-й в Європі реалізовано 22 360 штук, хоча раніше продавалося більше 25 000. У Великобританії замовлення вже не приймаються. Все це підігріває чутки про відставку моделі, але німці дають зрозуміти: легенду вбивати ніяк не можна. Шеф-дизайнер Клаус Бішофф і головний функціонер Герберт Дисс в бесіді з виданням Autocar визнали, що Жук на платформі MEB міг би стати привабливішою і ближче до класичного, отримати задній привід. Однак час на «екзотику» у VW Group звільниться тільки після запуску масового сімейства I. D., тобто в 2022-му або пізніше.