Чотиримісний Volvo XC90 Excellence добрався до Росії

Четырёхместный Volvo XC90 Excellence добрался до России

Як і стандартні гібриди XC90, варіант T8 Excellence буде доступний тільки в п’яти дилерів у Москві, Петербурзі і Челябінську. Клієнти отримають свої машини лише в грудні.

Зробити кросовер Volvo XC90 ще розкішніше, звичайно, можуть тюнінг-ательє, але серед заводських версій найшикарніша — Excellence. Йдеться до того ж йде про топовому гібриді T8 (407 л. с., 640 Н•м), так що ціни починаються з 8 510 000 рублів. Сьогодні відкрився прийом попередніх замовлень. Головна особливість — індивідуальні крісла другого ряду з електрорегулюванням, підігрівом, вентиляцією і масажем.

Четырёхместный Volvo XC90 Excellence добрался до России

Салон оброблений натуральною шкірою і деревом. Заявлено, що для ніг задніх пасажирів покладаються 989 мм. Заради кращої шумоізоляції багажник відокремлений перегородкою. Вивчити інтер’єр можна на відео.

Четырёхместный Volvo XC90 Excellence добрался до России

У виконання Excellence є своя вершина — тримісна конфігурація з підставкою для ніг замість переднього пасажирського сидіння, а також «ізольованим» водійським кріслом. У нас поява такого варіанту поки не планується.

Для пасажирів передбачені сенсорні екрани в підголівниках і центральної консолі, складні столики, холодильник, аудіосистема Bowers & Wilkins з 20 динаміками, що обігріваються і охолоджувані підстаканники, кришталеві келихи ручної роботи від шведської фірми Orrefors. Зауважимо, спочатку варіація Excellence створювалася для Китаю і була показана в Шанхаї в 2015-м. Рік пройшла американська прем’єра в Нью-Йорку. На Московському автосалоні в серпні компанія Volvo вирішила не виступати.