Американський Kia Sportage поділиться мотором з російським

Американский Kia Sportage поделится мотором с российским

У ОТТС (Схвалення типу транспортного засобу) на модернізований паркетник Kia Sportage, крім знайомих моторів і агрегату 2.4 GDI, фігурує базовий атмосферний двигун 1.6 GDI зі 132 силами. Він і раніше був сертифікований, але в продаж так і не з’явився.

Здавалося б, в Росії моторна лінійка для кросовера Kia Sportage підібрана оптимально. Для консерваторів є дволітровий атмосферний двигун 2.0 з «налоговыгодными» 150 силами. Любителям солярки покладено 185-сильний агрегат 2.0 CRDi. Якщо ж клієнт зараховує себе до прогресивної частини суспільства, то можна вибрати 177-сильний мотор 1.6 T-GDi з турбонаддувом і безпосереднім уприскуванням, а також у парі з преселектівним «роботом». Але ось невдача ― така гримуча, з точки зору надійності, суміш виявилася не до смаку покупцям. На версію з двигуном 1.6 T-GDI доводиться близько 1,5% попиту. Але у рестайлінгового Спортейджа, можливо, цей мотор з гами приберуть.

Американский Kia Sportage поделится мотором с российским

У оновленої моделі з’явився мультируль від доопрацьованій Оптіми, змінилася панель і дефлектори обдування. Також корейці додали нові колірні поєднання обробки салону. Мультимедійна система тепер доповнено дисплеєм восьмидюймовим.

В базі даних Росстандарту з’явилося Схвалення типу транспортного засобу на оновлений Sportage, який дебютує на Московському автосалоні в серпні і який можна буде придбати вже цієї осені. Крім всіх колишніх двигунів у документі фігурує чотирициліндровий мотор 2.4 GDI від північноамериканської модифікації Спортейджа. «Атмосферник» видає 184 л. с. і 237 Н•м і може працювати на бензині АІ-95. Плюс йому відрядили повнопривідну трансмісію і шестиступінчастий «автомат». А ось дизельна топ-версія з безальтернативним повним приводом після оновлення обзаведеться автоматичною коробкою передач з вісьмома ступенями замість колишньої шестидіапазонною.