Виробники Foton і Piaggio спільно створять нові моделі

Производители Foton и Piaggio совместно создадут новые модели

Марка Piaggio відома в основному великою гамою скутерів, але у неї є комерційне крило з не менш довгою лінійкою компактних розвізних венів (як цей Porter) в заскленому і панельному виконанні і навіть у вигляді мініатюрних самоскидів.

Компанії Foton Motor і Piaggio уклали угоду про розробку і випуск легких комерційних автомобілів. Спільними зусиллями будуть створені компактні пікапи, фургони і різні вантажопасажирські моделі. За задумом партнерів, нова лінійка такої техніки зміцнить їх позиції на вже завойованих ринках, а ще допоможе вийти на нові.

Производители Foton и Piaggio совместно создадут новые модели

Контракт підписали віце-президент Foton Motor Group і генеральний директор Foton International Чанг Руї і генеральний директор Piaggio Group Роберто Коланінно.

У обох фірм є досвід у зазначеній сфері, і кожній є чим поділитися. Група Foton відома своїми бескапотными вантажівками, мікроавтобусом View, компактвеном Gratour, пікапом Tunland і позашляховиком Sauvana. У Piaggio — моделі поменше, але вони по-своєму цікаві: це сімейство Porter, що налічує безліч варіантів. В рух ці апарати наводить «четвірка» 1.3 в декількох версіях, що споживає бензин, зріджений нафтовий газ і навіть метан. Більш того, у Портерів від Piaggio є чисто електричні модифікації, виведені на ринок задовго до сучасної хвилі інтересу до подібних автомобілів.