В наступному році УАЗ Патріот обзаведеться «автоматом»

В следующем году УАЗ Патриот обзаведётся «автоматом»

Поки Патріоту покладена тільки п’ятиступінчаста «механіка» (на фото один з останніх спеціальних варіантів: Патріот «Експедиційний»).

У березні 2019 року позашляховиком УАЗ Патріот нарешті з’явиться довгоочікуваний опціональний «автомат», повідомляє паблік RCI News, посилаючись на власну інформацію. Мова про шестиступінчастою «гідромеханіці» GM 6L50, що випускається фірмою Punch у Франції. В різних модифікаціях вона поставляється Chevrolet, Кадиллаку, BMW, SAIC і ряду інших автовиробників.

В следующем году УАЗ Патриот обзаведётся «автоматом»

Майже така ж коробка Punch Powerglide 6L50, лише з деякими відмінностями, з’явиться і на Газелі Next (тут інші картер гідротрансформатора, системи управління, охолодження і вихідний вал).

У наступному ж році Патріоту перепаде бензиновий мотор 2.7 ЗМЗ Про, який нині поставлено на комерційну лінійку УАЗ Профі. Його віддача дорівнює 150 л. с. і 235 Н•м проти 135 л. с. і 217 Н•м у нинішнього агрегату Патріота. У ЗМЗ Про вище ступінь стиснення (9,8 проти 9,1), дворядна ланцюг газорозподільного механізму, інші фази, перероблені головка блоку, поршні, клапани, випуск. Судячи з усього, ЗМЗ Про на Патріоті з’явиться одночасно з «автоматом», з ним і буде поєднуватися 6L50. До речі, для ульяновського позашляховика це коробка «з великим запасом»: за даними Punch Powerglide, вона перетравлює на вході крутний момент до 450 Н•м в разі поєднання з бензиновим ДВС і до 550 Н•м, якщо мова про версії, пристосованої до дизеля.