У восьми тисяч седанів Mazda 6 виявлений дефект

У восьми тысяч седанов Mazda 6 обнаружен дефект

Зовсім недавно, у квітні, у «шістки» була виявлена проблема зі стоянковим гальмом. Акція 2017 року, як і нинішня, пов’язувалася з подушками Такаты.

У середу, 30 травня, в столиці Малайзії Куала-Лумпурі стався нещасний випадок. Водій седана Honda City 2004 року випуску загинув, як згодом з’ясувалося, через дефектної подушки безпеки фірми Takata. Людину вбили металеві осколки від газогенератора. Малайзиец став останньою на сьогоднішній день, вже 23-й жертвою эйрбэгов Такаты по всьому світу. Компанія Honda заявила, що злощасний автомобіль був відкликаний в 2015-му, але на ремонт так і не з’явився. Апатія автовласників до відгуків з-за подушок — величезна проблема, яку компанії намагаються вирішувати по-різному.

У восьми тысяч седанов Mazda 6 обнаружен дефект

Це газогенератор і його фрагменти, які стали в 2016 році причиною смерті 18-річної дівчини в Техасі. Інша жертва, на щастя, вижила, на ім’я Стефан Ордмен тепер бере участь в інформаційній кампанії Хонди із закликом звернутися до дилера для заміни эйрбэга. Слабкими нервами не рекомендується дивитися даний ролик.

Росстандарт повідомив про відкликання 8090 седанів Mazda 6, проданих з серпня 2002 року по червень 2008-го. Висока вологість може призвести до руйнування корпусів газогенераторів фронтальних подушок безпеки, потрапляння металевих осколків у водія чи пасажирів, їх важкого травмування чи загибелі. У власників є можливість звіритися зі списком VIN-номерів і в разі збігу записатися на безкоштовний ремонт у дилера. Газогенератори будуть замінені на модифіковані.