У Шанхаї почав роботу новий центр досліджень BMW

В Шанхае начал работу новый центр исследований BMW

Комплекс знаходиться в Пусі, найбільш розвиненої частини Шанхаю, і займає площу понад 2500 м2. У центрі працюють приблизно 200 штатних фахівців, 90% з них китайці.

Слідом за відкриттям дослідного центру в Пекіні і початком розширення акумуляторного заводу в Шеньяні група BMW сьогодні ввела в експлуатацію комплекс Shanghai R&D Centre. Він зосередиться на розвитку автопілота, цифрових інтерфейсів і онлайнових сервісів, «футуристичному дизайні» і розширенні співробітництва з високотехнологічними стартапами. Новий центр названий ще однією віхою в реалізації стратегії «В Китаї, для Китаю».

В Шанхае начал работу новый центр исследований BMW

З плюсів Shanghai німецькі менеджери відзначають інфраструктуру світового рівня, багатий кадровий резерв, серйозну держпідтримку і одну з найскладніших у світі транспортних систем. Хитромудра дорожня мережа, своєрідні трафік і звички водіїв корисні для розвитку автономних машин.

Шанхайський офіс став третім технологічним ядром, приєднавшись до центрів в Каліфорнії і Токіо. У свою чергу, студія Designworks Shanghai буде працювати в режимі постійної творчої консультації з колегами в Мюнхені і Лос-Анджелесі. Глобальна дослідницька мережа BMW Group сьогодні охоплює 13 міст у п’яти країнах, і в Китаї тепер розгорнуть найбільший локальний сегмент цієї мережі за межами Німеччини. Відкрита інноваційна екосистема спирається на Пекін, Шанхай, Ханчжоу, Шеньчжень і Гонконг.