У продаж в Росії вступив оновлений кросовер Nissan Juke

В продажу в России поступил обновлённый кроссовер Nissan Juke

Комплектації Джука в нашій країні розрізняються лише оснащенням. Техніка без альтернативи: 117-сильний мотор 1.6, варіатор і передній привід. Тут може щось змінитися лише після виходу нового покоління.

Оновився в березні субкомпактний паркетник Nissan Juke дістався до російського ринку. Стартова ціна найпростішій комплектації SE становить 1 200 000 рублів. Для порівняння, дореформений Juke ще можна купити за 1 124 000. Зовні їх розрізнити непросто: V-подібна вставка в решітці радіатора забарвилася в темний хром, з’явилося затемнення на покажчиках повороту у дзеркалах і на фарах.

В продажу в России поступил обновлённый кроссовер Nissan Juke

В оснащенні відбулися зміни. Зокрема, світлодіодні протитуманки у рестайлінгової машини входять у всі версії, починаючи з вихідною.

У початкову комплектацію, крім згаданих протитуманок на діодах, входять клімат-контроль, «круїз» з обмежувачем швидкості, зовнішні дзеркала з електроприводом і підігрівом, фронтальні і бічні подушки безпеки плюс ейрбег-шторки, шкіряна обробка керма і легкосплавні колісні диски діаметром 17 дюймів, підігрів передніх сидінь і аудіосистема з інтерфейсами Bluetooth, AUX, USB.

В продажу в России поступил обновлённый кроссовер Nissan Juke

Кросовер можна персоналізувати за рахунок «декорацій» в бамперах, на порогах, дзеркалах і колісних дисках. Доступні кольорові вставки в салоні, причому тут з’явилося два нових варіанти: помаранчевий Energy Orange і блакитний Power Blue. Кузовна палітра розширена за рахунок блакитного відтінку Vivid Blue і бронзового Chestnut Bronze.

Всього п’ять комплектацій: SE, SE+ і LE+ Perso, QE+ QE+ Perso (дві останніх — нові). Ще одне придбання для Джука: аудіосистема Bose Personal з цифровим підсилювачем і шістьма динаміками об’ємного звуку. Вона входить в топову версію LE+ Perso за 1 415 000 рублів. Їй також належать шкіряна обробка сидінь, круговий огляд, навігація, кольорові вставки в бамперах і кольорова центральна консоль, кнопка пуску мотора з підсвічуванням, 18-дюймові диски, знову ж таки, з кольоровими смужками.


Модель і комплектація Двигун (потужність, л. с.), трансмісія* Ціна, руб.
Kia Soul Classic1.6 (124), МТ6916 900
Ford EcoSport Ambiente1.5 (123), МТ5959 000
Citroen C3 Aircross Live1.2 (82), МТ51 099 000
Nissan Juke SE1.6 (117), варіатор1 200 000
Peugeot 2008 Active1.2 (110), АТ61 424 000
* МТ5, -6 — п’яти-, шестиступінчасті механічні коробки передач,
АТ6 — шестиступінчаста автоматична коробка передач.