У Ле-Мані здасться спецсерія Ferrari 488 Pista Piloti Ferrari

В Ле-Мане покажется спецсерия Ferrari 488 Pista Piloti Ferrari

Розширюються до краях смуги в кольорах італійського прапора на купе Piloti Ferrari копіюють малюнок на бойовому купе 488 GTE команди AF Corse чемпіонату FIA WEC.

Напередодні старту на майбутніх вихідних марафону «24 години Ле-Мана» італійці привезли на кільце Сарте останній зразок своєї програми Tailor Made, тобто ексклюзивних, замовлених машин. Це суперкар Ferrari 488 Pista в новій специфікації Piloti Ferrari. Дорожня двухдверка адресована виключно клієнтам-гонщикам, які виступають на машинах Ferrari, — покупцям, залученим в автоспортивную програму компанії.

В Ле-Мане покажется спецсерия Ferrari 488 Pista Piloti Ferrari

Крім іншого, нову версію виділяють матово-чорна вставка в передньому повітропроводі S-Duct і задній «ширяючий» спойлер в «натуральному углепластике». Основних кольорів кузова запропоновано чотири: Rosso Corsa, Blu Tour De France, Nero Daytona і Argento Nürburgring.

Номер 51 на першому зразку спеціальної серії збігається з номером машини, на якій Алессандро П’єр Гуиди і Джеймс Каладо з італійської «стайні» AF Corse виграли минулий чемпіонат WEC в особистому (GT World Endurance) та командному (GT і LMGTE Pro) заліках. Звідси і букви WEC і Pro на носі цієї 488-й, і лавровий вінок з написом «FIA GT manufacturers world endurance champion Ferrari 2017». Проте за бажанням клієнта бортовий номер його машини може бути іншим.

В Ле-Мане покажется спецсерия Ferrari 488 Pista Piloti Ferrari

У салоні — крісла обгорнуті перфорованої алькантарою з прапором Італії. Того ж кольору смужки на підрульових перемикачах і килимках з спеціальної тканини. Вуглепластикова оздоблення — матова. На кермі — той же «бойовий» номер, що і на дверях. На порогах — углеволоконные накладки з логотипом Tailor Made. Завершує все пам’ятна табличка з порядковим номером автомобіля в серії.

Технічно суперкар Piloti Ferrari не відрізняється від «просто» 488 Pista. Тут працює найпотужніший в історії марки мотор V8 (3,9 л з подвійним наддувом, 720 к. с., 770 Н•м), який завоював днями титул «Всесвітній двигун 2018 року». Він дозволяє купе набирати перші 200 км/год за 7,6 с. Додамо, що гоночні лівреї далекого (або не дуже) минулого компанія Ferrari не раз використовувала в особливих виданнях дорожніх моделей. Досить згадати феноменальні 350 ювілейних суперкарів, розфарбованих під легендарні зразки з Маранелло, перекривають історичний проміжок з 1947-го по 2014 рік.